יום שבת, 22 באפריל 2017

זו כבר מסורת..לרגל חג העצמאות ה 69 טובורג משיקים בירה יחודית עם 6.9% אלכוהול חגיגית עשויה בעבודת יד.

ישראל חוגגת 69 - עצמאות זה חגיגות, דגלים, טקסים, חידון התנך ,מנגל משובח זיקוקים ו...בירה!
ומשום שכך  בטובורג, משיקים בירה במהדורה חגיגית שכבר הפכה למסורת, עקב ביקוש למהדורות עצמאות משנים קודמות, הושקה רביעיה יחודית  בבישול חגיגי ובטעם עוצמתי של 6.9% אלכוהול  מלתתי בוטיק בעבודת יד.
אני נתתי לחובב הבירה בבית לאמר את דברו, בירה חזקה הוא אמר והתכוון לטעם ולאיכות הבירה.במהדורה, ארבעה בקבוקי  טובורג ייחודיים  – פרי פיתוח בינלאומי  המבוסס על  רכיבי בוטיק שיוצרו בשיטה מסורתית שלFloor Malting–לתתים שהונבטו בעבודת יד  ממתקן הנבטה ייחודי הנמצא באזור בוהמיה בצ'כיה הקיים ופועל בשיטות מסורתיות מזה  200 שנה (אחד הבודדים שנותרו הפועלים בשיטות אלו בעולם כולו) תהליך ההנבטה  המיוחד- בעבודת יד  וזן השעורה האיכותי , מעניקים ללתת רבדי טעם מרתקים.
בקבוק כחול וחגיגי -אוהבי הבירה לא נשארים אדישיםומעט רקע..
שיטת ההנבטה הנפוצה היא בתאי הנבטה תעשייתיים בהם הלתת מגיע לגובה של כמטר ועובר תהליך של ערבוב על ידי מערבל בורג  שנע לאורך תא ההנבטה מספר פעמים ביום. בשיטה זו , מידת הלחות והטמפרטורה נשלטות באופן ממוחשב .
לעומת זאת, בשיטת ההנבטה המסורתית ה- Floor Malting הלתת מפוזר על ריצפת אולם ההנבטה בשכבה בעובי של כ- 30 סמ' ומעורבב ידנית.
 מידת הלחות והטמפרטורה נשלטות באופן ידני על ידי פתיחה וסגירה של תריסים באולם ההנבטה. התהליך כולו הוא מעשה ידי הטבע.
עקב עונת הפעילות הקצרה ואופי התהליך, יכולת הייצור בשיטה זו היא קטנה משמעותית מהכמויות המיוצרות בשיטות המודרניות.
 ל- Floor Malted Malt טעם מרתק עמוק ואותנטי. שיטה מסורתית זו  היא למעשה הליך ייצור לתת  בוטיק בעבודת יד האוצר את כל איכויות הלתת  ומביא ליד ביטוי את כל ספקטרום הערכים התזונתיים  ועושר הטעמים באופן הטבעי והעוצמתי ביותר.
מטעמי כדאיות כלכלית נדיר להשתמש בו בייצור תעשייתי - רק חברות בודדות לייצור לתת מחזיקות עדיין במתקני הנבטה כאלה, ההשקעה בהליך זה  גדולה מאוד והתפוקה מעטה .
עושר טעמים והדגש המיוחד על לתתי בוטיק המאופיינים בטעם אותנטי מובהק כבר הפכו לחלק בלתי נפרד ממותג טובורג:
לטובורג פרופיל טעם ייחודי ורכיבי בוטיק . בטובורג רד ניתן למצוא את לתת Cara –Amber הייחודי לטובורג המיוצר בתהליך מסורתי  של Double Processed תוך שימוש בשעורת אביב דו-טורית  איכותית  העוברת  תהליך כפול של בישול לח ואז קלייה היוצרת  שכבת קרמל עשירה  ובשל  כך הוא נחשב לאחד מסוגי הלתת האיכותיים והטעימים בעולם .
100%תערובת ייחודית של שלושה סוגי מאלט ומעל 100 שנים של ניסיון ושימוש בשמרי לאגר אותנטיים  מאז 1895, בשילוב זני כשות אירופאים משובחים כל אלו תורמים לארומה עדינה  ומסייעים לבניית ראש קצף יציב ומראה אלגנטי.
  מאז 1895 "טובורג" מקפיד להתעדכן , לחדש  ולהוביל מהלכים פורצי דרך בקטגוריית הבירה (כגון פקק הנצרה הייחודי) , לא בכדי  העניק לו בית המלוכה הדני את הכתר המופיע על כל בקבוק "טובורג" שנמכר בעולם.

המהדורה החגיגית מכילה 4 בקבוקי טובורג 6.9% אלכוהול עשירים בטעם במארז מעוצב לרגל יום העצמאות 69 לישראל.המחיר המומלץ לצרכן הוא 27.9 ש"ח- 32.9 ש"ח
להשיג ברשתות השיווק
לחיים ישראל !

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

פיצריה אותנטיקה - הפתעה קולינרית בשכונה בנס ציונה.

והפעם יצאנו לבדוק מקום קטן ונחמד במרכז מסחרי האירוס שברחוב היקינטון 6 בנס ציונה,  פיצריה אותנטיקה - מפתיעה בטעמים, במנות , בקינוחים  ובמק...