יום שבת, 15 באפריל 2017

שוורצקופף פרופשיונל" מרחיבה את סדרת BC Repair Rescue ומשיקה שני כוכבים חדשים- טיפול S.O.S אקספרס וסרום הגנה מזין

סרום לשיער הוא אחד המוצרים המועדפים עליי לטיפול בשיער, והסרום של שוורצקוף בפרט.
סדרת ה BC Repair Rescue של שוורצקוף מבית קונצרן הנקל מתרחבת ומוסיפה לסדרה 2 מוצרים מנצחים
הראשון טיפול S O S  אקספרס והשני סרום מזין  בורוד ולבן לשיקום שיער עייף שביר או כזה שטופל בטיפולים כימיים לשיער.
אני ניסיתי את הסרום ומודה שהתמכרתי, הוא יוצא בשני צבעים מפיה אחת ורוד ולבן , אפשר להשתמש על שיער לח או יבש ומספיקה כמות קטנה ממנו כדי לעצב את השיער כרצונך.סדרת BC Repair Rescue בעלת פורמולציה מתקדמת וטכנולוגייתCell Perfector  חדשנית, הבלעדית ל"שוורצקופף פרופשיונל", הממלאת את החללים במשטח השיער ויוצרת מחדש את המשטח הטבעי של השיער באופן מדויק מאוד- הקרוב לשלמות טבעית. זהו הסוד של כל קו המוצרים!

טכנולוגייתCell Perfector  החדשנית, המיושמת בכל סדרות BC Hairtherapy מסייעת להתחדשות מיטבית של משטח השיער, לבנייה מחדש של מבנה השיער, עמוק בתוך תאי השיער. במצבו הטבעי והבתולי, השיער מכיל שכבת הגנה של ליפידים המורכבת ממולקולות עם שרשרת של 21 פחמנים. מצבי סטרס חיצוניים, טיפול כימי או שימוש במכשיר עיצוב שיער בחום, מזיקים למשטח השיער וכל השרשרת נשחקת. נכון להיום טכנולוגיות טיפוח שיער יכולות ליצור מחדש שרשרות של עד 12 מולקולות בלבד.
טכנולוגייתCell Perfector  ממלאת את החללים במשטח השיער בשרשרות של 18 פחמנים ויוצרת בכך מחדש את המשטח הטבעי של השיער באופן מדויק מאוד - הקרוב לשלמות טבעית. בנוסף לכך, השיער נבנה מחדש מבפנים עם שרשרות חומצות אמינו הזהות למבנה השיער- ליצירת שיער שנראהכאילו נולד מחדש: שופע חוזק, גמישות וברק.

סדרת BC Repair Rescue כוללת את המוצרים שמפו, שמפו להזנה עמוקה, ספריי-קונדישנר, קונדישנר, מסכה, מסכה להזנה עמוקה, סילד אנדס- קרם קצוות, וכעת 2 הכוכבים החדשים שנוספו- טיפול S.O.S אקספרס, וכן סרום הגנה מזין.


סרום הגנה מזין "נוטרי שילד", בסדרת ריפר רסקיו - BC REPAIR RESCUE NUTRI SHIELD SERUM
סרום כפול המשלב: טיפוח אופטימלי והגנה מפני חום מכשירי עיצוב עד 220 C. הפורמולה מכילה את טכנולוגית שלמות השערה וטכנולוגית רברסיליין החדשה, המותירה את השיער מבריק וקליל במיוחד. הסרום מתאים לכל סוגי השיער.
הוראות שימוש: יש ללחוץ כמות קטנה לכף היד, לעסות ולערבב היטב את שתי פאזות החומר. למרוח על שיער לח שיובש במגבת או שיער יבש. להשאיר ולעצב כרצוי.
מחיר- 110 ₪ ל-  28 מ"ל + 28 מ"ל


טיפול S.O.S אליקסיר, 3 ב-1, בסדרת ריפר רסקיו - BC REPAIR RESCUE S.O.S ELIXIR
טיפול אקספרס של 3 פאזות במוצר אחד, עם טכנולוגית שלמות השערה וטכנולוגית רברסיליין החדשה. 
הטיפול: 1) ממלא מחדש את מבנה סיב השערה. 2) מספק מעטפת הגנה. 3) מעניק טיפוח אחיד לשיער.
התוצאה: השיער מוזן ומשוקם באופן נראה לעין מבלי להכביד עליו. מתאים לכל סוגי השיער.
הוראות שימוש: לנער היטב ולרסס לשיער לח שיובש במגבת. לשטוף לאחר 5 דקות.
מחיר- 98 ₪ ל- 100 מ"ל
מוצרי "שוורצקופף פרופשיונל" משווקים במספרות המובחרות בכל 

רחבי הארץ,  לבירור נקודות מכירה משרדי "שוורצקופף פרופשיונל": 
1-800-33-33-22


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

פיצריה אותנטיקה - הפתעה קולינרית בשכונה בנס ציונה.

והפעם יצאנו לבדוק מקום קטן ונחמד במרכז מסחרי האירוס שברחוב היקינטון 6 בנס ציונה,  פיצריה אותנטיקה - מפתיעה בטעמים, במנות , בקינוחים  ובמק...