יום חמישי, 10 באוגוסט 2017

מילון התיאבון -ערכה מקסימה ללימוד אכילה נכונה לילדים

מילון התיאבון הוא ערכה חדשה ומקסימה ללימוד אכילה נכונה לילדים, ערכה שמלמדת את הילדים וגם את ההורים כיצד לסגל הרגלי אכילה בריאים ונכונים באמצעות ערכה שהיא חוויה.
כל הורה מכיר (ובמיוחד בחופש הגדול..) את הפנינים של האוצרות שלכם (אגב, בכל גיל..)
אני רעבה, מה בא לי מה בא לי..ומתיישבים כמעט בתוך המקרר. יש חטיף? בא לי משהו טעים! ועוד ועוד..
מילון התיאבון עושה סדר בבלאגן במיוחד בתקופת החופש הגדול הלא שגרתית , בעיות של עודף משקל הן נחלתן של משפחות רבות, טוב שיש מילון שכזה שמחנך לחיבור טבעי לגוף והקשבה לצרכיו כך שגם עוזר במניעת בעיות הקשורות למשקל והרגלי אכילה.זוהי יעל חן רביע דיאטנית קלינית  לילדים שפיתחה את מילון התיאבון  בשיתוף עם פסיכולוגית התפתחותית ומפתחת תכנים חינוכיים.
יעל חן-רביע עוסקת בעיקר בטיפול בהשמנת ילדים ואכילה בררנית הקשורים ישירות לתרבות השפע שלנו, הן בהיבט של הרכב המזון והן בהיבט של יחסי הורים ילדים בעידן השפע.


מה יש במילון?
עיסוק בהרגלי אכילה בריאים
אכילה שלא מגיעה מרעב פיסיולוגי
אכילת בא לי
אכילת יתר, תחושות רעב ושובע
מסרים של אכילה בריאה ראויה וחיובית
פיתוח מודעות משפחתית  לאיכות וכמות המזוןהורים מתבקשים להפסיק את העיסוק במראה החיצוני של הילד/ילדה, ובמקום זאת לשדר מסרים של אכילה בריאה!איך באמת מתמודדים עם פרסומות מפתות למזון , מנות מוגדלות ואריזות מושכות ומנגד אידיאל הרזון הבלתי רציונלי 
העיסוק המוגזם בדיאטות ומשקל הגוף לא מטיבים עם ילדינו בלשון המעטה. מילון התיאבון בא לתת מענה ומורה נבוכים להורים המעוניינים בשינוי בהקשר של תזונת המשפחה.ומעכשיו על המקרר שלנו בבית
מגנטים מקסימים לבנים ולבנות - מצבי רעב ושובע ומה שבאמצע..מילון התיאבון כאמור מיועד להורים ולילדים, גם לאנשי מקצוע, דיאטנים ומטפלים בתחום האכילה.
מתאים לגילאי גן חובה ולילדי בית ספר יסודי 5-10
למילון מצורפת המלצה של מכון אדלר.
בקרוב צפויה פעילות  בנושא "מועדון מילון התיאבון" שתכלול הדרכת הורים ופעילויות חוויתיות להורים וילדים בכל רחבי הארץ- יש למה לצפות.
כמה זה עולה?
49 ש"ח לערכת עבודה +מגנטים -לא כולל דמי משלוח.
מעוניינים? לחצו תהנו!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

CHANDALLY– מותג התכשיטים האותנטי של שרון פדריני

יש תכשיטים שהם קצת אחרת, קצת יותר נוגעים, קצת יותר שורשיים ,יחודיים שמאחוריהם יש סיפור, כאלו הם התכשיטים של שרון פדריני ילידת ניו יורק, שמו...