יום שבת, 7 באוקטובר 2017

ביי ביי קרטוניות-"פרימור" משיקה סדרת משקאות קלים בבקבוקי 1.5 ליטר ונקטרים בבקבוקי 1 ליטר

אהבתם את הנקטרים של פרימור בקרטוניות ? אז עכשיו הם עברו לבקבוקים נוחים, אתם יכולים להמשיך להנות.אז מה שקורה ובצם כבר קרה הקיץ..פרימור השיקה סדרת משקאות קלים בבקבוקים של 1.5 ליטר, והנקטרים עברו בית מקרטוניות לבקבוקים, אפשר להמשיך להתפנק.


כמה זה עולה?
בקבוק משקה פרימור של ליטר וחצי עולה 6.50 שקלים
ובקבוק נקטר פרימור של ליטר אחד עולה 7.90 ש"ח.

כשרות?
בוודאי, מהדרין, חוג חתם סופר והרבנות קרית מלאכילדברי שרונה ויינטרוב זיגדון, מנהלת שיווק מוצרים קמעונאות בחברת "גניר-פרימור", פרימור נכנסת לתחום המשקאות הקלים מבוססי פרי בצורה מסודרת ומרחיבה את מגוון הקטגוריות בהן היא פועלת. "פרימור הינו מותג חזק ואהוב  עם מיצוב של איכות הנשען על עולמות פרימיום, החודר לעולמות חדשים ומביא את חוזקות המותג לעולם המשקאות הקלים מבוססי פרי. בתחום הנקטרים, אנו מביאים בשורה מרעננת וממצבים את הקטגוריה מחדש, על ידי החלפת הקרטוניות בבקבוק פרימיום איכותי וחדשני, הניתן גם למיחזור".

"פרימור" מוחזקת על ידי חברת "גן שמואל מזון" (בבעלות הקיבוצים: גן-שמואל, גת, בית ניר), משווקת את המיצים הסחוטים של פרימור. החברה, המובילה את קטגוריית המיצים הסחוטים בישראל עם נתח שוק של מעל ל- 55%, תשווק לראשונה משקאות קלים ומצטרפת לשחקניות המובילות בשוק המשקאות הקלים, יפאורה והחברה המרכזית.


  סדרת המשקאות  הקלים החדשה כוללת  מגוון של שמונה טעמים, משקה קל אשכוליות, תפוזים, לימונים, תפוחים, ענבים, תות בננה, דיאט אשכוליות ומנגו.
ו...הנקטרים בבקבוקים!


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

רשת "מחסני השוק"- בסדרת מוצרים לרגל החזרה לבית הספר בשקל אחד בלבד למוצר !

מוצרי חזרה לבית הספר בשקל? כן!!!!  איפה? ברשת "מחסני השוק" ! בין המוצרים בקולקצית Back to school בשקל :קלמרים צבעוניים...