יום שבת, 7 באוקטובר 2017

על מה ולמה? ילדים מנסחים ערכים - משחק קופסא מקסים לכל המשפחה!

הרי לכם משחק מקסים ומשתף את כל בני המשפחה, המשחק פותח על ידי שוש מעוז אריה, במקצועה מאמנת אישית ועסקית ומומחית להפרעת קשב.
למשחק קוראים "על מה ולמה?" והוא מכיל 128 קלפים המכילים בתוכם ערכים חשובים בעברית ובאנגלית מוצגים בצורה ויזואלית מיוחדת וחביבה.המשחק מיועד לכל המשפחה, אפילו סבא וסבתא יכולים לקחת בו חלק, כמובן גם אנשי מקצוע, יועצים, מאמנים, אנשי משאבי אנוש, מחנכים ומטפלים.
תוך כדי משחק, מזהים את הערכים החשובים למשתתפים ולומדים כיצד הם באים לידי ביטוי בחיי היום יום.
המשחק הוא כלי לזיהוי הפער בין הקיים לרצוי, שוש מעוז אריה אומרת שתוך כדי המשחק מזהים פערים בערכי היסוד הנוגעים למשפחה ולמערכות יחסים, וכך ניתן לנהל דיאלוג מוביל לקו ערכים רצוי משותף והפיכתו להתנהגות יומיומית בסיסית רצויה.אני שיחקתי אחת על אחת עם הקטנה שלי, זיהיתי ערכים שהם מבחינתה הכי חשובים וכאלו שהתחלפו אחד בשני מבלי לתת לי הסבר משכנע, בהחלט יש מה לעודד ועל מה לעבוד, מה שמדהים במשחק הזה שמגלים דברים שלא היינו שמים להם לב אם לא היינו משחקים ב "על מה ולמה?  אני בהחלט שוקלת לשלוח לכיתה לשעור חברה..המשחק עולה 150 ש"ח פלוס 20 ש"ח דמי משלוח, וניתן להזמינו הביתה בטלפון 054-3093096מוזמנים להכנס לאתר של שוש - להתרשם, להכיר ולהזמין לכם משחק שכזה.
תהנו!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

רשת "מחסני השוק"- בסדרת מוצרים לרגל החזרה לבית הספר בשקל אחד בלבד למוצר !

מוצרי חזרה לבית הספר בשקל? כן!!!!  איפה? ברשת "מחסני השוק" ! בין המוצרים בקולקצית Back to school בשקל :קלמרים צבעוניים...