יום שבת, 2 בדצמבר 2017

חברת דואר ישראל מציעה מארז הפתעות לחנוכה שילדים אוהבים ב 39.9. ש"ח

חנוכה בפתח והשרות הבולאי בדואר ישראל משיקים 2 מארזי הפתעה מדליקים לילדים, אני יכולה להעיד שהקטנה שלי ממש אבל ממש שמחה לקבל את קופסת ההפתעות, ולי..היתה הזדמנות לאמר תעשי שעורי בית ותקבלי הפתעה!!!!


המארזים מכילים את מיטב הגימיקים שילדים אוהבים , מניונים, סופר סטרייקה,מדבקות אימוג'י,ספינר,גומיות גומילום לשיער,מדבקות וקעקועים.
בערכה יש גם גליון בולים לחנוכה וחוברת צביעה ופעילויות לחנוכה.
הערכות מתאימות לילדים בגילאי 4-11 אלחנן שפירא מנהל השרות הבולאי חושב שזו דרך נהדרת לקרב את הילדים לעולם הבולאות.בבולים אפשר להשתמש כמובן או לשמור למזכרת. איזו מתנה נהדרת ומשמחת ילדים ועולה רק 39.90 ש"ח
אפשר להשיג כבר היום בכל סניפי הדואר בארץ.מה יש במארזים?
מארז א- חוברת צביעה ופעילויות , 2 מעטפות סופרגול 2017/18 עם מדבקות הגרסא החדשה, מעטפת סופר סטרייקה+בובה, ספינר מהודר,2 מעטפות כח פי ג'י עם מדבקות, בובות מיניונים+קעקועים, 2 בובות מסדרת "ריו",מדבקות אימוג'י נפוחות וגליון הבול שלי מיוחד לחנוכה עם שישה בולים.

במארז ב- חוברת צביעה ופעילויות מהודרת, 2 מעטפות שכונה עם מדבקות,ספינר מהודר,בובת מניונים+קעקועים,מעטפת גומילום עם 300 גומיות להכנת צמות, קלף תלת מימד אימוג'י, ,מדבקות אימוג'י נפוחות, גליון הבול שלי מיוחד לחנוכה עם שישה בולים.
חנוכה שמח מדואר ישראל!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מיין באזאר מארחים את האמן מקס רינקה-ארץ ציורי הקיר!

חמישי, ערב מונדיאל ואנחנו במיין בזאר של אביעד ועומרי בשוק הפשפשים שביפו, ליתר דיוק ברחוב עולי ציון 7 בסמטה מצויירת וצבעונית להפליא שאייר מק...