יום שני, 11 בדצמבר 2017

בסימן קריאה לילדים ולהורים עסוקים -"שעה טובה" /דורון ארז

"שעה טובה" של דורון ארז הוא ספר השופך אור על בעיה בת זמננו, המתרחשת בכל בית , מבלי ששמנו לב הטלפון הנייד  השתלט על חיינו , נעשינו נגישים ואפילו מאוד על חשבון זמן איכות עם המשפחה, בספר מתוארת ילדה קטנה שחווה בדידות, כי אבא תמיד בנייד, כאשר הנייד של אבא מתקלקל היא כל כך שמחה ומקבלת את אבא בחזרה.
בעקבות זאת מספרת הילדה הקטנה לאבא כמה לא טוב לה שהוא מבלה עם הנייד בכל פעילות משותפת שלהם והם מגיעים להסכם על "שעה טובה" ביום שהיא רק שלהם בלי הנייד, אגב, זה אמור לפעול גם לכוון השני, לרוב הילדים היום יש נייד משלהם, וטוב יעשו ההורים אם יקבעו שעות קבועות לשימוש וניתוק יזום מהנייד לילדים. 
ספר מקסים, כתוב בגובה העיניים ומעביר ברורות את המסר, האיורים נפלאים, וזהו ספר חובה בספריית הילדים ומושלם כמתנה.
דורון ארז העלה על הכתב נושא חשוב וכאוב עם פתרון שניתן ליישום- כל כך פשוט "שעה טובה" ספר חובה.דורון ארז מודאג מתקופתנו, שבה הורים נדרשים להתמודדות כלכלית לא פשוטה, לשעות עבודה מרובות של שני בני הזוג  וזמינות בטלפון הנייד. הראש של ההורים נתקע לפעמים בתוך הטלפון ומנתק אותם מהאהובים עליהם ביותר. איך יקבלו הילדים את תשומת הלב לה הם זקוקים?

הוא העלה רעיון חדשני, שבו המסר להורה שלא נפרד מהנייד יעבור דרך סיפור אותו הוא מספר לילד.  בספרו :"שעה טובה" ילדה קטנה משתפת את כולנו בחווית הבדידות שלה כאשר אבא עסוק בטלפון הנייד.  יום אחד הטלפון של אבא מתקלקל והיא חווה קשר ישיר איתו, ללא הפרעות. כשטלפון מתוקן, הילדה משתפת את אבא שלה בתסכול שלה והם מגיעים להסכם "שעה טובה", זמן איכות ללא הטלפון הנייד.
הספר מציג כמו במראה את החוויות שילדים חווים בתקופה שלנו במערכת היחסים עם ההורים. ובסופו רעיון פשוט ליישום ולמציאת שביל הזהב בין עבודה וחיי משפחה .
"מנסיון עם הורים וילדים שחוו את הספר, המסר עבר והם החלו ליישם את רעיון השעה הטובה: שעה של קשר ישיר, כשהנייד כבוי.
ארז מתכנן לקדם את נושא ה"שעה הטובה" ללא הנייד דרך אתר ואפליקציה ייחודיים, וכן כותב ספרים נוספים העוסקים במתן פתרונות להורים בתקופה המודרנית.
נושא החינוך קרוב לליבו . הוא היה מעורב מאוד בועדי ההורים של מוסדות החינוך בהם למדו ילדיו. גם בעבודתו כ
בעלים ומנכ"ל של חברת ארז אדר מחשבים בע"מ הוא החליט להתמקד במתן שירותים בתחום החינוך, מתוך מטרה להקל על המורים, לאפשר להם תקשורת טובה עם התלמידים ולהרחיב את חווית הלימוד.

כשהחליט להוציא את "שעה טובה", כראשון בסדרת ספרים המחנכים להרמוניה במשפחה, הוא השקיע באיורים ובהוצאה איכותית של הספר. כשהגיע לשלב ההפצה. הוא חקר את שוק הספרים והחליט להוציא ולשווק את הספר באופן עצמאי באינטרנט. "שוק הספרים היום אינו מתיר שום רווח לסופר העצמאי." הוא אומר.
​פרטים על הסופר באתר : doronerez.org.il

​לפרטים ורכישת הספר "שעה טובה"  : stbook.co.il
שעה טובה- ספר לילדים להורים עסוקים ולהוריהם
יוצא מגישה חינוכית חדשנית
מאת: דורון ארז   איורים: אלישבע געש
לאור התנאים בשוק הספרים, משווק דרך האינטרנט בלבד   גם קופון הנחה ע"ס 10 שקלים לרכישת הספר ממתין לכם באתר .


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

פיצריה אותנטיקה - הפתעה קולינרית בשכונה בנס ציונה.

והפעם יצאנו לבדוק מקום קטן ונחמד במרכז מסחרי האירוס שברחוב היקינטון 6 בנס ציונה,  פיצריה אותנטיקה - מפתיעה בטעמים, במנות , בקינוחים  ובמק...