Follow by Email

יום שבת, 2 בדצמבר 2017

הידעתם?שמרת הזורע פרוייקטים פתחה אולם תצוגה חדש במתחם ONE DESIGN בראשל"צ!

מי שמכיר את רהיטי שמרת הזורע יודע שמדובר ברהיטים מעוצבים ועמידים  המותאמים לבית הישראלי, מה שאולי אתם לא יודעים זה ששמרת הזורע נכנסו לשוק המוסדי והעסקי וכעת נפתח סניף חדש במתחם ONE DESIGNE שבראשל"צ,
אנחנו ביקרנו בערב אדריכלים במתחם החדש ותיכף תתרשמו בעצמכם מהריהוט.
המתחם משתרע על 400 מ"ר וכולו מוקדש למערכות ריהוט יפייפיות לשוק העסקי והמוסדי, שמעתם על בית החולים החדש שבאשדוד? ובכן הריהוט שם שייך לשמרת הזורע .
לאחרונה סיימה שמרת הזורע פרויקטים את מלאכת ריהוט בי"ח אסותא החדש באשדוד במסגרתה פותחו ועוצבו במיוחד פריטי ריהוט ועיצוב שנועדו להעניק לחללים שונים בבית החולים מענה לצרכים פונקציונאליים ולהעניק לחולים ומלוויהם חוויית שהות והמתנה שונה מהמקובל עד כה בסוג זה של מוסדות ציבוריים.
הפרוייקט שהובל על יד משרד 'אבי שטרנפלד אדריכלים', כלל עיצוב וריהוט מאות מטרים של חללים בקומות השונות של בית החולים ובהם מרכז למחלקה דחופה ילדים, חדרי ניתוח ילדים, בניין אשפוז ילדים, חדרי לימוד ואזורי המתנה, שבהם הושם דגש על הענקת חוויית המתנה ושהות שונה שתפיג את חרדותיהם וחרדות הוריהם.
העבודה כללה שילוב אלמנטים של ריהוט נוחים, פנקצינאליים עשויים מחומרים איכותיים שעומדים בסטנדרטים מחמירים של משרד הבריאות, שעברו תהליך של אקרדיטציה ושעומדים בתנאים של סטריליזציה; רחיצים, אנטי בקטריאליים ובלתי נדלקים.

לדברי אדריכל אבי שטרנפלד: "הבחירה בשמרת הזורע  פרוייקטים כשותפה טבעית לפרוייקט זה נבעה מההיכרות המוקדמת שלי עם האיכות הבלתי מתפשרת של מוצריה, יכולת ההתאמה המדוייקת לתכנון ולצרכים, העמידה בלוח הזמנים הדוחק והודות לידע המקצועי רב השנים של חברה זו". 
אולם תצוגה זה מצטרף לאולם תצוגה נוסף של החברה הממוקם  בירושלים והוא נועד לשמש את לקוחות החברה במרכז הארץל'שמרת הזורע פרוייקטים', הגוף המקצועי והייעודי לתחום הפרויקטים והריהוט המוסדי מקבוצת ויסמן אחזקות, ניסיון מצטבר של עשרות שנים בתחום העיצוב והריהוט לשוק העיסקי והמוסדי. לחברה שורשים עמוקים בעיצוב וריהוט מוסדות אייקוניים במורשת ההיסטורית תרבותית ישראלית עוד מהימים שטרם הקמת המדינה, הנטועים בשנות ה- 30 של המאה הקודמת עם הקמתה של חברת ויסמן, חברת עיצוב וריהוט ירושלמית משפחתית, על-ידי ליאו ויהודית ויסמן, זוג עולים ציוניים חלוצים מגרמניה לפני 85 שנה. הנגריה המודרנית הראשונה בישראל שהוקמה על ידיהם  עיצבה במהלך השנים רהיטים מובחרים למוסדות ממשלתיים, אוניברסיטאות ומוסדות חינוך, בתי מלון ובתי שרד בארץ ובעולם.


לחברת שמרת הזורע פרויקטים ניסיון רב המעניק ללקוחותיה פתרונות איכותיים ומגוונים במגוון קטגוריות, תוך הפעלת גורמי ייצור מקצועיים בארץ וייבוא מוצרים מהחברות הטובות בעולם.

במהלך השנים ביצעה החברה מספר רב של פרויקטים בתחומים שונים כגון: בתי מלון, בתי הארחה, דיור מוגן, משרדים, מסעדות, פנימיות הוסטלים ועוד. כל פרויקט  בשמרת הזורע פרויקטים זוכה למלוא תשומת הלב המקצועית: התאמת ריהוט פרטנית עם מתכנני הפרויקט, התחשבות בקהל המשתמשים ובתנאי החלל הארכיטקטוני, כל זאת תוך גמישות במערך הייצור, התאמה לתקציב והקפדה על איכות. לחברה צוות מקצועי בעל ניסיון עשיר בביצוע עבודות מורכבות. הצוות עומד לרשות היזמים, הקניינים והמתכננים.כאמור 'שמרת הזורע פרוייקטים' היא חלק מקבוצת 'ויסמן אחזקות' המנוהלת על ידי האחים נחום ואריה ויסמן, בני הדור השני למשפחת המייסדים. בקבוצה החברות הבאות:

-          ויסמן תצוגת רהיטים ירושלים, חנות הבית של החברה, היא חנות הרהיטים הוותיקה בירושלים  


-          שמרת הזורע  שנרכשה לפני כ- 17 שנה רכשה ויסמן מהקיבוצים שמרת והזורע.
היום מונה רשת 'שמרת הזורע'  10 חנויות גדולות ומעוצבות בפריסה ארצית המציעה ריהוט לבית עכשווי-מודרני, רמת עיצוב גבוהה, חומרי גלם איכותיים ומוצרים פונקציונאליים ובהם: מערכות ישיבה, פינות אוכל, מערכות קיר ושולחנות סלון, כורסאות מעוצבות, חדרי שינה הכוללים ארונות ומזרנים ייחודיים,וריהוט כללי
-         רהיטי עין חרוד – מותג חדרי הילדים הוותיק מאז 1921 והנוער שנרכש לפני כ- 3 שנים רכשה מקיבוץ עין חרוד והיא כיום מפעילה החברה רשת של 30 חנויות בזכיינות.
-         משכל – חברת רהיטי הילדים והתינוקות הוותיקה הקיימת מעל 40 שנה בשוק הישראלי שנרכשה על ידי הקבוצה לפני כשנה.
-         חברתWE  - חברה בינלאומית, המשווקת ריהוט בפריסה עולמית. לחברה משרדים ברחבי אירופה ובמזרח הרחוק, שתפקידם לאתר הן ספקים והן רשתות גדולות במדינות באזור.
-          בימים אלו מוקם מרכז תעשייתי חדש של 'ויסמן אחזקות' בפארק בר-לב שבצפון, שישתרע על פני 7.000 מ"ר בנוי בשטח של 12 דונם 2018. במרכז תעשייתי זה תתקיים פעילות ההרכבה והיצירה של רהיטי החברות השונות ב'ויסמן אחזקות'. המרכז הלוגיסטי של 'ויסמן אחזקות' מוקם בהשקעה של כ- 25 מליון ₪  והוא צפוי להעסיק 60 עבדים מקצועיים מהאזור.

-         וכמובן חברת שמרת הזורע פרויקטים - מתמחה בריהוט למוסדות ועסקים לרבות: בתי מלון, בתי אבות, משרדים, מוסדות, אוניברסיטאות, בתי חולים, דירות שרד בארץ ובחו”ל ועוד.
החברה מעסיקה כ- 150 עובדים מיומנים בתפקידים שונים.


מתוך המתחם החדששילובים מעניינים
צבעים ושילובים
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

התפריט החדש של " פיאצה רוסטיקו" פרשי ומתכתב עם הירק שבגינה!

הגענו לחוות את התפריט החדש של מסעדת " פיאצה רוסטיקו" השוכנת אחר כבוד בגינה שבמתחם שרונה בואכה רחוב קפלן 22. רוסטיקו מוקפת בירק ...