יום רביעי, 3 בינואר 2018

חדש מאופטיקה בליסימה - מתחם ילדים BELISIMA KIDS

ברשת אופטיקה בליסימה נפתחה מחלקת ילדים צבעונית ומזמינה לילדים והיא ממוקמת בסניף הראשוני שבמתחם "חונים קונים" ממלכת משקפיים שכולה בשביל הילדים.
משקפי ראיה צבעוניים ועמידים המתאימים לילדים,משקפי שמש, גדלים, צבעים, מסגרות גמישות, תיכף תראו כמה גמישות..
כל ילד וילדה והמשקפיים שלו/שלה.
כמובן שגם בדיקות ראיה מתבצעות בסניף ע"י אופטומטריסטים מומחים ברשיון משרד הבריאות.
המחלקה צבעונית ידידותית ומזמינה ביותר.
אני יודעת שאילו לירון היתה זקוקה למשקפיים ,בהחלט הייתי מגיעה איתה  לבליסימה קידס לבחור לה זוג  משקפיים שובב וצבעוני, אבל גם משקפי שמש לילדים יש במחלקה החדשה לילדים אז יש סיבה לבקר..בקולקציה בולטים 3 מותגים מיוחדים והם REPLAY , NANO ו- SWING .

משקפי  NANO מציעים בין היתר את משקפי SILICON BABY – סדרה המיועדת לתינוקות ולגיל הרך . המסגרות מיוצרות מסיליקון אמיתי  הרשום כפטנט ונקרא EX SILIFEL המונע גירויים באזור האף ומאחורי האוזן , גירויים הנפוצים בעורם הרגיש של פעוטות ובכך נמנעת הצקת הגירודים .


חשוב שתדעו שבבליסימה קידס עובדים עם כל קופות החולים , וישמחו לשרת את ילדכם עד להתאמת הזוג המושלם..המסגרות קלות במיוחד , אלסטיות  ומתאימות עצמן למבנה הפנים של הפעוט , כך שכמעט ואינן מורגשות מבחינתו ויכולות להישאר על פניו במשך כל שעות היום, ללא הפרעה.
המוטות מחוברים למסגרת ע"י אלמנט מיוחד הרשום כפטנט .
אלמנט זה מקנה יתרון בגמישותה של המסגרת ומונע את החלקתה על הפנים.
ב"אופטיקה קידס" ניתן למצוא פיתוח נוסף המאפשר החלפה מהירה  וקלה של המוטות ברצועה אלסטית המיועדת, להצמדת המסגרת.

בסדרה זו, מסגרות מעוגלות המאפשרות שדה ראיה גם בחלק העליון של המסגרת מאחר וילדים קטנים מביטים מעלה.גמישות אמרנו?גמיש מעוצב וצבעוני יציבות המסגרת על פני הפעוט מבטיחה התאמה ומרכוז של העדשה מול האישונים.

הסדרה מופיעה במגוון צבעים פסטליים ומגוון עיצובים המשתלבים באופן אסתטי עם פניו של הפעוט.ככה גמיש!תבחרו זוגב- NANO  פיתחו גם סדרה המיועדת  סדרה לילדים ובני נוער.
החשיבה בפיתוח הסדרה הייתה לייצר מסגרת המסוגלת

לתת מענה לסגנון החיים הפעלתני של הילד, לצמצם באופן משמעותי את המגבלות הקיימות אצל ילדים המרכיבים משקפיים, לשמור על בטיחותו של הילד ולהקל על ההוצאה הכלכלית הנלווית עקב שברים.המסגרות קלות ומיוצרות מפולימר איכותי וגמיש שנקרא

ULTRARESISTANT , העמיד לנפילה או עקמומיות של המסגרת. SWING מציגים מסגרות אופנתיות וססגוניות המוצעות לילדים ומבוגרים בכל הגילאים. המסגרות עשויות מחומר פלסטי ,אלסטי קל , אידיאליות לילדים פעילים  בשל רמה גבוהה של עמידות .

המסגרות מופקות באמצעות TR-90 , חומר טבעי שהינו 100 אחוז בקטריאלי ואינן מכילות חומרים רעילים. 


כמה זה עולה?מחירים :החל מ-99 ש' ועד 500 ש'
איך הזוג הזה?וזה?

אני חושבת שאלך על הזוג הזה..יופי של מחלקת משקפיים מחלקת משקפי הילדים של בליסימה  היא חלק מחנות מרווחת  המציעה מגוון פתרונות ראיה מקצועיים
אופטיקה קידס מתחם חונים קונים , 
רחוב לישנסקי 9  ראשון לציון 
(מערב ראשל"צ).
אין מצב שאתם לא מוצאים כאן זוג..

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

פיצריה אותנטיקה - הפתעה קולינרית בשכונה בנס ציונה.

והפעם יצאנו לבדוק מקום קטן ונחמד במרכז מסחרי האירוס שברחוב היקינטון 6 בנס ציונה,  פיצריה אותנטיקה - מפתיעה בטעמים, במנות , בקינוחים  ובמק...