יום שבת, 6 בינואר 2018

בסימן קריאה "איך לגדל ילדים מאושרים"/ויטאלי בוצ'אצקי

ספר הורות חובה חובה להורים  שרוצים לגדל ילדים מאושרים! 
אני מוצאת את עצמי מעיינת בספר ורצה ליישם בשטח, מה שהבחור הזה כותב בספר, התובנות, הצבעוניות בה הוא מוגש, לא עוד ספר ארוך כאורך הגלות שמותיר את הקוראים תוהים בסופו..כל עמוד הוא חגיגה, כל תובנה ומשפט מובאים בליווי תמונה מתאימה על עמוד שלם בצבע ונחקקים על לוח הלב.
מה שויטאלי בעצם מלמד את ההורים  זה איך להיות הורים המגדלים ילדים מאושרים ,ואיזה הורה לא ירצה ילד מאושר? לקרוא  וליישם ! ספר חובה על מדף הספרים והלב.

רב מכר - קסם של ספר.

מעל 22,000 ספרים נמכרו
15,000 ספרים נוספים הודפסו לבקשת סטימצקי
מככב בראש טבלאות המכר
מקום חמישי בין כל ספרי ההורות באמזון
מעל מאה אלף עוקבים בעמוד הפייסבוק
מעל חמישים אלף עוקבים בניוזלטר

"איך לגדל ילדים מאושרים"

ספר ראשון בסידרה

מאת: ויטאלי בוצ'אצקי                                                                  

הוצאה עצמית

גיל יעד 18-0

151 עמודים, 100 ש"ח                                                                                              
כל מה שויטאלי בוצ'אצקי רצה, הוא להכין עצמו כהורה לקראת לידת ילדיו. כאיש הייטק שעובד סביב השעון, שאל את עצמו איך יוכל להיות האבא הטוב ביותר לילדיו בשעה אחת ביום.

הוא החל ללמוד את התחום. קרא מאות ספרים ואלפי מחקרים, השתתף בקורסים וסדנאות ושמע עשרות הרצאות. בשלב מסויים החל לשתף את תובנותיו ואת התהליך שעבר בעמוד בפייסבוק בעל שם זהה לספר. להפתעתו הגדולה העמוד תפס תאוצה ותוך זמן קצר כבר היו לו עשרות אלפי עוקבים פעילים.
הספר נכתב בעקבות מאות פניות שקיבל מחברי עמוד הפייסבוק שהקים.

במסע שכולל בתוכו שישים ואחד פרקים מגיש ויטאלי, באופן נגיש וקל לעיכול ובלי לנסות לחנך, עצות וכלים מעשיים כיצד לממש את הייחודיות של ילדינו ולהגשים את יעדיהם וחלומותיהם; כיצד להשפיע ולהנהיג כהורה במשפחה; כיצד למוסס התנגדויות ולהניע את ילדינו לפעולה; כיצד לפתח בהם התמדה ונחישות; כיצד ליצור מערכות יחסים מצוינות בין בני המשפחה ועוד.

מוצרים נוספים להעצמת הילדים (ביניהם יומן הצלחות, יומן רעיונות, יומן משימות ויומן חוויות) ניתן למצוא באתר הבית של ויטאלי בוצ'אצקי.


על ויטאלי בוצ'אצקי:
יליד ברית המועצות 1982, עלה לארץ עם משפחתו בגיל 7. מהנדס רפואי בהכשרתו, מפתח מיכשור רפואי בחברת הייטק. התגורר ביפו במשך 20 שנה. מזה חמש שנים חי בבת-ים.

נשוי ואב לשניים, הפך להורה לפני כשלוש וחצי שנים.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

פיצריה אותנטיקה - הפתעה קולינרית בשכונה בנס ציונה.

והפעם יצאנו לבדוק מקום קטן ונחמד במרכז מסחרי האירוס שברחוב היקינטון 6 בנס ציונה,  פיצריה אותנטיקה - מפתיעה בטעמים, במנות , בקינוחים  ובמק...