יום רביעי, 17 בינואר 2018

"הנוסע" - THE COMMUTER סרט פעולה משובח -ליאם ניסן החל מ ה 18.1.18 בבתי הקולנוע- אין רגע דל.

מחר יעלה לאקרנים סרטו של הבימאי ז'אומה  קולייט-סרה (נון סטופ) - "הנוסע" בכיכובו של ליאם ניסן.
המותחן הפסיכולוגי מתרחש רוב רובו על הרכבת שתחנתה האחרונה היא קולד ספרינג.
מייקל (ליאם ניסן) הוא סוכן ביטוח נשוי לקארן ואבא לדני, כמו כל זוג גם מייקל וקארן מתמודדים עם הוצאות בלתי צפויות ותשלומים עתידיים לקולג', קארן מסיעה את מייקל לתחנת הרכבת,בה הוא נוסע מידי בוקר במשך 10 שנים  העירה ומכיר את כל הנוסעים הקבועים.
מייקל הוא שוטר לשעבר במשטרת ניו יורק, וכשהוא מגיע לעבודה כמידי יום הוא מתבשר שהוא מפוטר.
הוא לא מספר לקארן ובמקום זאת נכנס לבר שם הוא פוגש את הבלש מרפי שותפו לשעבר במשטרת ניו יורק.
בטלויזיה  מוקרן סיפור התאבדותו של מתכנן ערים שקפץ אל מותו מהקומה ה 35. מייקל מודה שלא סיפר לקרןו על פיטוריו והוא ממשיך משם לתחנת הרכבת כדי לחזור הביתה. הוא עולה לרכבת ומגלה שאיבד את הטלפון הנייד..

מייקל פוגש את וולט חבר ונוסע קבוע שמעיר לו שיש מישהי שמגלה בו עניין (ורה פרמיגה)ג'ואנה המסתורית.
הוא מתיישב והיא ג'ואנה הבחורה המסתורית מתיישבת מולו ומפתחת איתו שיחה, היא מדברת על ניסוי פסיכולוגי, ואומרת לו שיש ברכבת הזו מישהו שלא שייך היא מבטיחה לו פרס כספי ומבקשת ממנו לא לספר לאף אחד, יש לך זמן עד התחנה הבאה להחליט היא אומרת..
יש בתא השרותים 25000 דולר ומבטיחה לו עוד 75000 דולר במזומן אם יעמוד במשימה, תפקיד קטן לכאורה , למצוא את הנוסע הלא שייך..לפני שמגיעים לתחנה האחרונה קולד ספרינג, כינויו של הנוסע הוא "פרין", ג'ואנה יורדת מהרכבת ומייקל מתפתה לגשת לשרותים ומוצא את מעטפת הכסף. מכאן מתחיל סחרור, מתח שלא נפסק עד השניה האחרונה שבסרט.

מייקל וג'ואנה ברכבת -בסצינה האחרונה..

אשה מגיעה משום מקום ודורשת את הכסף, היא מושיטה מעטפה עם טבעת הנישואין של אשתו של מייקל קארן, 
מייקל מבין שמשפחתו בסכנה, הוא משיג טלפון מאחד הנוסעים ולא מצליח להשיג אותה , ג'ואנה מתקשרת ומשמיעה לו הקלטה, היא מודיעה לו שהוא כבר עשה את הבחירה שלו בכך שלקח את הכסף וכעת הוא חייב למצוא את "פרין" או שמשהו רע יקרה למשפחתו.
מירוץ נגד הזמן, כל נוסע חשוד, סוכן אף בי איי נרצח, דמויות שונות עולות ויורדות , מישהו מחבל ברכבת, לכל דמות סיפור מרתק, המתח נשמר לכל אורכו של הסרט, אין רגע דל, אם בניתם על תנומה קלה, תשכחו מזה..מותחן פסיכולוגי משובח, ליאם ניסן על אף גילו מצליח לשכנע אותנו שעוד כוחו במתניו, יש רגעים שמקבלים פלשבק מ"ספיד" במיוחד בחלקו האחרון בו נזרק הקרון שנותר לרחוב.
מרפי הבלש חבר או אוייב?
אז מי זה/זו פרין?
ומה הוא/היא מסתיר?
רוצו לראות- החל ממחר בבתי הקולנוע- שווה צפייה בהחלט ואני אפילו לא מחובבי הז'אנר..
לטריילר לחצו על "הנוסע" 
("THE COMMUTER")
החל מ-18.1.2018 בבתי הקולנוע

מייקל (ליאם ניסן), שוטר לשעבר וסוכן ביטוח בהווה, מפוטר מעבודתו ומוצא עצמו עומד מול נקודת משבר פיננסי. בדרכו הביתה ברכבת, מקבל מנוסעת מסתורית הצעה מפתיעה, שלא יכול לסרב לה: לאתר עבורה נוסע אלמוני, שהיא מחפשת ברכבת, לפני שזו תגיע לתחנה האחרונה. אם יסכים, יקבל סכום כסף משמעותי. אך במהרה הוא מגלה, שתג המחיר על המשימה שלקח על עצמו גבוה מדי, והוא מוצא עצמו במירוץ נגד השעון, בניסיון להציל את כל הנוסעים מקונספירציית הפשע אליה נקלע, כמו גם את עצמו ואת משפחתו.
"הנוסע" הוא מותחן פעולה מטלטל על מסע פיזי ונפשי של אדם אחד, שמנסה לעשות את הדבר הנכון, כנגד כל הסיכויים.

במאי: ז'אומה קולייט-סרה (נון סטופ)

שחקנים: ליאם ניסן (החטופה, נון-סטופ), ורה פרמיגה (תלוי באוויר, השופט), ג'ונתן בנקס (שובר שורות), פטריק וילסון (המייסד)
"הנוסע" ("THE COMMUTER"), ארה"ב 2018, אורך: 105 דקות. מופץ על ידי NEW GUYS החל מה-18.1.2018בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

פיצריה אותנטיקה - הפתעה קולינרית בשכונה בנס ציונה.

והפעם יצאנו לבדוק מקום קטן ונחמד במרכז מסחרי האירוס שברחוב היקינטון 6 בנס ציונה,  פיצריה אותנטיקה - מפתיעה בטעמים, במנות , בקינוחים  ובמק...