יום ראשון, 4 בפברואר 2018

כריות הנוגט של תלמה עם 45% פחות סוכר וממש לא פחות טעים!

תלמה של יונילוור מובילה את שוק הדגנים בישראל משיקה גרסה חדשה ל"כריות נוגט" עם 45% פחות סוכר וממש לא פחות טעים!
קודם כל מדובר ביוזמה מבורכת ומוצלחת שיונילוור מובילה מזה שנים במסגרתו משפרת יונילוור את הערכים  התזונתיים של דגני הבוקר ע"י הפחתת הסוכר משמעותית.אז מה עכשיו? כריות נוגט יהיו פחות מתוקות אך ממש לא פחות טעימות, עם 45% פחות סוכר, ישווקו במקביל למוצר הקיים, אני אישית מעדיפה להביא הביתה עם פחות סוכר, מה גם שראיתי שלא ממש משנה לגברת הקטנה , ואם ככה -אימצתי!השוואה?
כריות נוגט החדש מכיל 20.5 גרם סוכר ל 100 גרם
כריות נוגט הקיים 39.5 גרם סוכר ל 100 גרם 
תעשו חשבון
מדיניות שקיפות של יונילוור- סימון מספר כפיות הסוכר למנה (כפית ורבע) באמצות אייקון בולט בחזית האריזה.כזכור תלמה הכריזה על "מהפיכת הסוכר" בשנת 2016 תוך התחייבות להמשיך להפחית את כמות הסוכר בדגני הבוקר ובמקביל סימון כמות הסוכר באריזה, היא החברה הראשונה בעולם שהחלה לסמן את כמות הסוכר באייקונים של כפיות ל גבי האריזה. כבר ב 2010 החלה בתלמה מגמת ההפחתה לטובה , ההפחתה נעשתה ונעשית בהדרגתיות וזאת כדי לאפשר לצרכנים להתרגל לטעם ולצרוך פחות סוכר, ושוב אני יאמר, לא הרגשנו הבדל בטעם, להיפך.פיתוח כריות נוגט החדש מופחת הסוכר ארך יותר משנה- 18 גרם פחות סוכר ל 100 גרם, שונו ערכי השומן והחלבונים, נוספו לו 2 גרם חלבון, הערך הקלורי עלה ב 32 קלוריות למאה גרם לעומת כריות הנוגט הותיק.
כריות נוגט המופחת מצטרף לדגני הבוקר שכבר עברו הפחתה כמו שוגי, קוקומן כדורים, קורנפלקס אלופים מלא,אלופים ריבועים, ברנפלקס ריבועים וברנפלקס אקסטרא פייבר.
אנחנו אהבנו!


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

פיצריה אותנטיקה - הפתעה קולינרית בשכונה בנס ציונה.

והפעם יצאנו לבדוק מקום קטן ונחמד במרכז מסחרי האירוס שברחוב היקינטון 6 בנס ציונה,  פיצריה אותנטיקה - מפתיעה בטעמים, במנות , בקינוחים  ובמק...