יום שבת, 10 בפברואר 2018

יש מה לעשות עם הילדים -משק בגבעה - קטיף תותים תלויים פינת חי וסיור בטרקטור!

בשישי שעבר הוזמנו לפעילות טו בשבט במשק בגבעה , טו בשבט הוא רק סיבה..גדרה היא מעצמת קטיף התותים האזורית..ומשק בגבעה ממוקם לא רחוק מתל נוף בואכה גדרה.
מזמן הבנתם שתותים  לא קוטפים מהאדמה אלא משיחים תלויים בחממה כאשר ההדברה היא ביולוגית, מה שאומר, קטפת אכלת- תהנה!משק בגבעה כאמור ממוקם ליד תל נוף גדרה כביש 40 דרום, פניה קטנה ימינה ואתם במרחבים. יש חניה בשפע, ומקום מקורה ומוצל, כך שמזג אויר סגרירי או שרבי הוא לא סיבה לא להגיע.אז ככה,יש כאן פינת חי מושקעת עם כבשים, עיזים, חמורים, אווזים ומיני תרנגולות,גם ציפרים ושלל תוכים צבעוניים.יש 2 חממות תותים תלויים שנבנו ע"י מהנדסים, כך שהם בטוחים לאורחים.
חממה לילדים צעירים יותר וחממה לגדולים, החממות מתוחות באלכסון כך שכולם יכולים לקטוף , גדולים וקטנים, תותים בכל גובה.
כרגע לא מתאפשרת רכישת סלסלות תותים הביתה, מכיוון שהפרי אוזל, ומעדיפים שהאורחים יהנו מחווית הקטיף ויאכלו את התותים בשטח. כשמתאפשר מודיעים, תמיד כדאי להתעדכן בדף הפייסבוק.בין שתי החממות יש מתחם גדול עם שולחנות וכסאות לרווחת המבקרים, אפשר להביא איתכם את ארוחת הבוקר ולהנות כאן אחרי הקטיף בין תות לתות..
גם פינת קפה חופשית ופטל לילדים במתחם המקורה.

רק אל תקטפו את הירוקים..מחר הם יבשילוכן, ככה זה נראה - תותים תלויים, אגב, אני לא זוכרת את שמו ,אבל בחור חכם בכסא גלגלים החליט שלקטוף תותים כולם יכולים, וככה נולדו התותים התלויים..יש המון זנים של תותים הסבירו לנו- יותר מ 40 !

חווית קטיף תותים - מומלצת בחום לילדים והורים, לסבא ולסבתא וגם לחברים..
יש כאן עוד פלוס במשק בגבעה, טיול בטרטור ארוך בנוף מקסים, אפילו נחל זורם ראינו בדרך, שקדיות ומטעים ויופי של צבעים, במיוחד בעונה הזו של השנה- הכי מומלץלטיול יצאנו..ברווזים ברווזים בואו הביתה..עם אבא בטרקטור
ועם אמא גםהשקדיות פורחות בדרךהגענו וישר לפינת החיהכבשה שושנהתרנגול פרוותי..וגר עז עם ארנבתבמקום מתקיימות פעילויות לקבוצות, גנים ובתי ספר ואפשר לערוך במקום ימי הולדת, סיורים וימי גיבוש.

לתיאום יש ליצור קשר בטלפון 050-9008004 (אבי)

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

פיצריה אותנטיקה - הפתעה קולינרית בשכונה בנס ציונה.

והפעם יצאנו לבדוק מקום קטן ונחמד במרכז מסחרי האירוס שברחוב היקינטון 6 בנס ציונה,  פיצריה אותנטיקה - מפתיעה בטעמים, במנות , בקינוחים  ובמק...