נאנו תכשיטים -תכשיטים עם מסריםnano jewelry

יש תכשיטים ויש תכשיטים עם מסר, כאלו שחרוטים באבן לתמיד, ננו ג'ולרי יוצרים תכשיטים יחודיים עם כיתובים בזהב טהור. 


לננו לקח 11 שנים לפרוץ עם  ליין התכשיטים הזה, לפני שנתיים שלוש  יצאו לשוק וכעת רוצים להגיע לקהל הישראלי, לשוק הישראלי עם התכשיטים היחודיים האלו.
אולי לכוון רשת חנויות, או זכיינות - זה בגדול הכוון, הכוונה מאידך להתעמק ולהפיץ מסרים חיוביים דרך התכשיטים.תכשיט עם משמעות ומסר אישי שתואם את העונד/ת אותו, ננו אוהבים לעבוד עם ארגונים שמפיצים מסרים חיוביים , הפצת אידיאולוגיה חיובית כמו "תנו לחיות לחיות" והם שם.כאן עושים את החיבור בין מתכת לאבן בצורה מושלמת, מי שקונה תכשיט מקבל זכוכית מגדלת, כן, כדי לראות את החריטה על התכשיט.אחד המוצרים המוצלחים שיצרו בננו היא אבן תליון עם המשפט אני אוהב אותך ב 120 שפות! יש 120 שפות? כי גם שפת החרטומים היא שפה וגם היא חרוטה באבן בגודל 0.1 מילימטר, עכשיו הבנתם למה המגדלת..התכשיטים נעשים כאן ומורכבים כאן ביפו ביוחנן 6, ההטבות נעשות במעבדה מחוץ לעיר.חברת ננו ג'ולרי הוקמה על-ידי זוהר עזרא, מעצב תכשיטים בעל ניסיון ומוניטין רב שנים. את דרכו בענף התחיל זוהר במקרה, במזרח הרחוק ובאירופה. עם הזמן נמשך לתחום בצורה מקצועית, החל לנהל חנויות תכשיטים, התוודע לטעמם של הקהלים המקומיים והוקסם מנקודות הדמיון והשוני ביניהם ומהאופן בו תכשיט יכול לגשר על פערים תרבותיים וחברתיים.כשחזר לארץ, חבר זוהר למפעל שפיתח טכנולוגיה ייחודית, המחברת בין מתכות לאבנים. יחד עם העיצובים המרהיבים של-ננו ג'ולרי, החל מהלך פיתוח הכולל התאמה של הטכנולוגיה לתכשיטים והתגברות על אתגרים שצצים בהתמודדות עם חומרי הגלם השונים.עד כה נמכרו התכשיטים באתר המכירות המשגשג אמזון. כעת, מספר זוהר, נעשות הכנות להשקת בוטיק תכשיטים, שימכור בישראל את התוצרים הנפלאים שטרם נראו כמותם בארץ ובעולם.תכירו זה זוהרכאן מרכיבים את התכשיטיםגולת הכותרת של התכשיטים הם הכיתובים והמסרים המוטבעים עליהם, הנעשים גם בהתאמה אישית. כיתוב יכול להיות ברכות למקבל התכשיט, פירוט תכונות המזל האסטרולוגי שלו, משפטי העצמה, תפילות של מבחר דתות, מסרים רומנטיים, משפטי השראה ועוד, הכל במגוון שפות וסגנונות.
הטבעת המסרים המיניאטוריים על האבנים נעשית באמצעות טכנולוגיה חדשנית וייחודית. בעתיד הקרוב, ניתן יהיה לקנות יהלומים עם מסרים מוטבעים עליהם, לשדרוג כל הצעת נישואין ומחווה רומנטית. לגבי שאר המסרים, ננו ג'ולרי מקפידה כי הם יהיו חיוביים, עם אופי אוהב, נעים ובעל ערך מוסף. זוהר מעיד כי הייחודיות של התכשיטים מהווה מקור השראה ומעוררת עניין רב ולכן פעמים רבות מתפתחת שיחה סביבם וסביב המסר שהם נושאים. לכן, יש הקפדה יתרה על יצירת תכשיטים הנושאים מסרים בעלי אג'נדה חברתית. המתקשים בקריאת המסרים יכולים להיעזר בזכוכית המגדלת היוקרתית שמצרפת ננו ג'ולרי לכל פריט המיוצר, על-מנת לוודא כי המסר אינו נעלם מעיניו של אף אחד.


הקולקציה היוקרתית כוללת אבנים שונות, אך זוהר מדגיש כי הן חייבות להיות חלקות לגמרי. לכן, לא תמצאו תכשיטים מאבנים כמו טורקיז, מונסון וטיגריי. הכוכבות של ליין התכשיטים הן אם כך אבנים סינטטיות כמו זרקוניה, סברובסקי ואונקס. הפוליש והחיתוך של כל אבן, עולים בהרבה על הסטנדרט הממוצע והתוצאה היא תכשיט ללא רבב, בעל עיצוב ייחודי ונדיר ובעל טוויסט מיוחד במינו.היכן משיגים?
את התכשיטים המיוחדים ניתן לרכוש באתר של ננו ג'ולרי, בחנות אמזון וכמובן בבוטיק החדש. החברה מבצעת משלוחים לכל חלקי הארץ ומציעה אפשרות להזמנות גדולות.
ומה צופן העתיד? זוהר מבטיח שזו רק ההתחלה. צמידים מעוצבים, טבעות עם מסרים עוצמתיים, יהלומים שטרם נראו בעולם ועוד שימושים חלומיים בטכנולוגיה העתידנית .
מתי זה יקרה? 
הרבה יותר מהר משחשבתם

מסרים חיובייםתליון ב-120 שפות !

גם כאן תצטרכו זכוכית מגדלת
רבי יוחנן 6 שוק הפשפשים תל אביב יפומתנה קצת אחרת ללא ספק..וולנטיינס בפתח אז יש לכם סיבה טובה לבקר ב NANO JEWELRY

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

אנטיסטקס LISTEN TO YOUR LEGS!

"דשלי" קוסמטיקה אנטי אייג'ינג חדשנית מבוססת תאי גזע ממקור צמחי- תגיעו תנסו תאהבו תבינו.

19.3.18 מרכז הקונגרסים חיפה אירוע התרמה גדול של עמותת ל"ב- לילדים חולי סרטן- גם טיפקס יהיו שם.