Follow by Email

יום שבת, 31 במרץ 2018

AIG משנים את סדרי העולם הביטוחי- דירה ומשכנתא לא מה שחשבתם..

בואו נדבר על ביטוח, כי כולנו שם אם נרצה או לא, התכנסנו לגלות מה מציע עולם הביטוח כיום או יותר נכון ,מה יש לחברת AIG לחדש לנו? 
אז הכרנו את גיל סמנכ"ל השיווק של AIG שהתחיל במושגים מעולם הביטוח של פעם, "תחתמי לי כאן וכאן וכאן.." היום הכל יותר פשוט, זכרו את המילה אונליין, זוהי המהפיכה ולשם עולם הביטוח הולך. ב AIG אומרים, לא, זו לא מהפיכה, זוהי דרישת סף! המהפיכה נמצאת במהות, במוצרים עצמם, היום חברת הביטוח מתאימה את המוצר ללקוח ולא ההיפך.
קחו לדוגמא את  :

AIG Safe Drive

מנטר התנהגויות  מסוכנות ונותן לנהגים טובים לשלם פחות.
ועל AIG RENT שמעתם? לשוכרים ומשכירי דירות.
ביטוח משכנתא הכי זול בישראל , גם להקטין את הסיכון לבית וגם לשלם פחות,פשוט להקטין סיכון ולפתור צורך.
והכי חשוב עדיף שלא יקרה..זה גיל מ AIG


אז ככה , סמנכלית ביטוחי רכב ודירה AIG לי דגן  אומרת ובצדק שאין תחליף לאלבום תמונות שנשרף -אז  הכי חשוב שלא יקרה.
היא מספרת שכיף לה ב AIG , וששנה אחר שנה זוכה AIG  במדד התביעות שהיא עצמה יסדה.
AIG היא חברת ביטוח שמשלמת הכי הרבה והכי מהר, ומנגד גובה פרמיה נכונה ומדוייקת וזה מתבסס ל פרמטר לקוחות. אבל היא גם משלמת הכי הרבה והכי מהר, כי ברגע האמת אנחנו צריכים חברה שתשלם לנו כמה שצריך ומהר.
איפה המהפיכה אתם שואלים? בפורמט התהליכי, כל הזמן בודקים כמה.
ידעתם שרק 60% מהדירות בישראל מבוטחות, ומי שאין לו משכנתא לא מבטח? רוב הישראלים מבטחים את הדירה בגלל דרישת הבנק (אבל מי עוד עושה ביטוח בבנק), הבנק לא דורש ביטוח תכולה אז מי משלם אם קורה משהו לנכס?
רעידת אדמה? מקווים שלא תקרה בקרוב, אבל חברות הביטוח כבר נערכות.
אבל אנחנו הצרכנים פחות חושבים על זה ביום יום, שריפות ואירועים פרטניים כמו סיגריה שלא כובתה, ילד שבישל משהו והעניינים יצאו משליטה..ביטוח המבנה זוהי דרישת הבנק, אבל ביטוח תכולה, רשלנות של אחד מבני הבית שגרמה לשריפה- מי ישלם ? הביטוח.
אנחנו אישית  אצנו רצנו לבטח את תכולת הדירה לא לפני שבת משפחה קרובה חוותה שריפה , והסתבר שהביטוח חל על קירות בלבד, תתארו לכם לאילו סכומים מטורפים הגיע הנזק לתכולה , ואת זה ביטוח המבנה לא כיסה, במקרה הזה הושארה מכונת גילוח בהטענה שקיצרה וגרמה לשריפה ונזק אדיר לקירות ולרכוש . אז נכון יש דברים שאי אפשר לשחזר, גם שהייה ארוכה מחוץ לבית ושיבוש מהלך החיים הם חלק בלתי נפרד מהחוויה הלא נעימה, אבל כמה  חשוב שתהיה חברת ביטוח שתעמוד לצד הלקוח בזמן שהוא באמת צריך אותה ותשלם תשלום ראוי על הנזק.AIG RENT לשוכר ולמשכיר, מה זה אומר? שכירות, נזק בזדון לדירה, אי פינוי ,קשקושים על הקירות- חשוב שתדעו ש AIG  מכסה על נזק בזדון, בעקרון כאשר הרשלנות של בעל הדירה, לא באים איתו חשבון, אם השוכר אינו בעל הביטוח והוא זה שחיבל בזדון, התשלום יתבצע מבלי לערב את השוכר והמשכיר, יש גם ביטוח חדש - הגנה משפטית! הצד שנגדו הוגשה התביעה ירשמו לטובתו כתב הגנה בבית משפט לתביעות קטנות.-מענה נכון לשוכר ולמשכיר.
עולם אחר הוא ה SAFE DRIVE , מה זה אומר? מנסים למנוע את התאונה הבאה, באמצעות הנחות לנהגים זהירים.
התאונה הבאה יכולה להימנע גם בביטוח דירה, כולם מבינים שהלקוח לא מעוניין להיות במקום הזה מצב WIN WIN ללקוח ולביטוח.אז אם מדברים על ביטוח דירה , ידעתם שיש מערכת שמתריעה על הצפה? בבתים יקרים אפילו מחייבים להתקין, המערכת ולה מאות שקלים ויש אפילו באלפי שקלים, הצעת ערך איכותית מתגבשת היום מתוך תפיסה שהלקוחות לא רוצים למצוא עצמם בתביעות, התקנת מערכת מקנה 10% הנחה בפרמיה.
גם לעסקים יש ביטוח - ביטוח סייבר לעסקים, איך להמנע מאירוע סייבר,אם נחזור שניה לבית, יש המון מכשירים שמתחברים למערכת הביתית, היום חשופים להמון התקפות האקרים, והמצלמות הן הדרך והמקום שהכי קל להכנס דרכם אלינו הביתה. כיום כל האקר מתחיל יכול להכנס ולהסתכל מה קורה אצלנו בבית. בין אם זה בבית ובין אם זה בעסק אף אחד לא אוהב לשלם כופר על מה ששיך לו מלכתחילה, רק שיש האקרים שדורשים כופר לאחר תקיפת סייבר, עצוב אבל קיים.ועכשיו תכירו את יפעת רייטר סמנכלית ביטוחי תאונות, חיים, בריאות ונסיעות לחו"ל. היא כבר 18 שנים ב AIG והיא הכי מעוניינת לדבר איתנו על ביטוחי המשכנתא, כי כמו שכולם יודעים, ביטוחי החיים וביטוחי המשכנתא אלו הביטוחים הכי כבדי משקל, החיים שלנו והבית שלנו, מסכימים?
כולם מבטחים את האוטו אבל את הבית?...
ב15 השנים  האחרונות התחום עבר מהפיכה,, לפני שנים היינו מחוייבים  לעשות ביטוח משכנא בבנק שלקחנו בו משכנתא, עם הזמן גם חברות הביטוח וגם הרגולטור הבינו שיש להפריד את הביטוח מהבנק, עדיין מרבית הצרכנים ממשיכים לעשות ביטוח בבנק, למה? כי בבנק יש ערימות של חתימות וכאשר מגיעים לנושא הביטוח, הצרכנים כבר מותשים וחותמים בלי לבדוק,הרגולטור מעודד תחרות, ע"י מחשבונים שהרגולטור בנה כולל מדדים.
המפקח על הביטוח מודד במדד תשלום תביעות  כמה מהר משלמות חברות הביטוח ללקוח, וכן מדד השרות , שמחים לספר לכם ש AIG זכתה כבר 4 שנים ברציפות במדדים אלו.
בשנת 2006 הוציא המפקח מחשבון בכל תחומי הביטוח רכב, בריאות ומשכנתא, משרד האוצר מבקש להקליד פרטים אישיים כולל גובה ההלוואה ולקבל את המחיר הטוב ביותר, גם כאן חדשות מצויינות AIG הכי זולים- תבדקו.
אז רגע, למה בעצם לא לעשות ביטוח משכנתא בבנק? כי בבנק יש סוכן וגם בנק שרוצים להרוויח ל זה.
ביטוח משכנתא לוקחים ל 30- 40 שנה , הפערים לאורך המשכנתא  יכולים להגיע לאלפי שקלים!
חברים, הכנסו למחשבון משרד האוצר- זה ישתלם לכם. השרות נעשה על ידי חברות הביטוח.אז מה קורה שם בעצם?
 בגדול כאשר אחד המוטבים נפטר הביטוח הוא זה שמשלם לבנק- זה ביטוח המשכנתא.
יש כמובן עוד כיסויים, אם אחד מבני הזוג חולה במחלה סופנית המונעת ממנו לפרנס, עוד בעודו בחיים מורידים את נטל התשלום  החודשי ב 50%, אם שני בני הזוג נפטרו מאירוע ביטוחי, המוטבים יהיו זכאים להחזר, הביטוח יחזיר מיליון שקלים לדוגמא לבנק וכן למוטבים.אז בואו נסכם , כולם חייבים ביטוח משכנתא, לא ללכת לבנק על אוטומט, על שרות לא צריך לשלם יותר, ולא צריך יותר משתי דקות כדי לקבל הצעת מחיר.


נדיה ואני מסכימות..

ועכשיו כדי שיהיה לכם "סדר" גם בביטוח  כדאי לקרוא מה מציעים לכם ב AIG 

פסח הגיע ואיתו תחילת עונת השיפוצים ומעברי הדירה. למרות שהבית הוא הנכס היקר ביותר עבור רוב האנשים הן כלכלית והן רגשית, רובנו עדיין מגלים ידע ומעורבות מועטים ביחס לביטוחי דירה, ולא מודעים לתנאים ולעלויות של ביטוח זה.
AIG, חברת הביטוח הבינלאומית היחידה בישראל, מתמחה בביטוחי דירה ומשכנתא ומציעה שני מוצרים חדשים אשר מבטאים את האסטרטגיה של החברה לפעול למען עולם בטוח יותר עבור לקוחותיה, וזאת לצד הצעת ביטוח המשכנתא הזול בישראל.


AIG Rent
פוליסת ביטוח דירה ייעודית לשוכרי דירות ומשכירי דירות. הפוליסה תאפשר לכל צד לרכוש את הכיסויים הנחוצים לו בביטוח: המשכירים ירכשו את ביטוח המבנה והשוכרים ירכשו את ביטוח התכולה, כאשר כל צד ייהנה מכיסויים ייעודיים המתאימים לצרכיו, וישלם רק על הכיסויים להם הוא זקוק.
בניית המוצר התבססה על נתוני עומק שאספה AIG, אשר העלו כי פחות מ- 50% נוטים לבטח את דירתם ורק חמישית מהמבטחים הינם שוכרי הדירות עצמם. עוד עולה מהנתונים, שרק 20%  מאזרחי ישראל נוהגים לבטח את תכולת דירתם, ורק מיעוטם הם שוכרי דירות, זאת מתוך תפיסה מוטעית לפיה תכולת הדירה אינה בעלת ערך, כשלמעשה גם בדירות של שוכרים צעירים, שווי תכולה בסיסית יכול להגיע למאות אלפי שקלים. 
המסלול ייחודי גם בכך שנותן מענה לצרכים של כל לקוח תוך התחשבות בסיטואציות שעשויות להתפתח בין שוכר ומשכיר, ללא תוספת פרמיה.
ביטוח מבנה למשכיר המכסה נזק שיגרם למבנה הדירה, כולל גם את ההטבות הבאות: 
      פטור מהשתתפות עצמית בנזקים שמעל 10,000 שקלים, למעט למקרי רעידת אדמה ונזקי מים.
      כיסוי לנזק בזדון שגרם דייר הבית  עד 5000 שקלים למקרה, ועד 10,000 שקלים לכל תקופת הביטוח.
     שחרור השוכר מתביעה ע"י חברת הביטוח בגין נזק שגרם למבנה.
     כיסוי גם למשכיר וגם לדייר על נזק שגרמו ברשלנותם לצד שלישי.
     הגנה משפטית במקרה של תביעה מצד השוכר בבית משפט לתביעות קטנות.


ביטוח תכולה לשוכר המכסה נזק שייגרם לרכוש שבדירה, כולל גם את ההטבות הבאות:
 *    פטור מהשתתפות עצמית בנזקים שמעל 10,000 ₪, למעט למקרי רעידת אדמה ונזקי מים.
*    בעת מעבר דירה - כיסוי על התכולה שנמצאת בשתי הדירות (עד 7 ימים).
*    שחרור המשכיר מתביעה ע"י חברת הביטוח, בגין נזק שנגרם לרכוש השוכר.
*     הגנה משפטית במקרה של תביעה מצד המשכיר בבית משפט לתביעות קטנות.

לי דגן, סמנכ"ל ביטוחי רכב ודירה: "כיום, כרבע מאוכלוסיית ישראל מתגוררת בשכירות ואינה מחזיקה בבעלות על דירה. שיעור זה אף צפוי לגדול בשנים הקרובות. על אף ההיקפים הללו, עדיין אין מענה ביטוחי איכותי לדירות מושכרות. המוצר AIG Rent נותן מענה מתאים לשני סוגי  המבוטחים - השוכרים והמשכירים, ובתמחור הוגן"

AIG Safe Home:
Home' יכלול שני אלמנטים: הנחה בביטוח הדירה ללקוחות שיתקינו מערכות לניטור וצמצום נזקי צנרת וכן אפשרות להתקנת מערכות לזיהוי והקטנה ומניעת סיכוני סייבר ביתיים.
התקנת המערכות לניטור וצמצום נזקי צנרת מתבססת על ההבנה שנזקי מים מהווים אחד מהנזקים השכיחים והמהותיים במסגרת ביטוח הדירה, שגורמים לעוגמת נפש ולחוויה לא נעימה ללקוחות .
ביטוח סייבר עונה על הצורך ההולך וגודל בעולם דיגיטלי, להגן על המערכות בבית הלקוח מפני מתקפות סייבר זדוניות. ההבנה היום היא שככל שמספר המכשירים המחוברים לרשת במשק הבית הולך וגדל, כך רמת הסיכון לנזקי סייבר ביתיים הולכת וגדלה.
את שני הנזקים הללו, נזקי צנרת ונזקי סייבר, ניתן לצמצם ואף ניתן לנסות למנוע.


השקת המוצר הוא המשך ישיר להצלחת ה-,'AIG Safe Drive'  המעניק הנחה לנהגים שנהגו באופן זהיר. שלוש שנים אחרי שהושקה, הנתונים מצביעים על כך ש- 40% מהנהגים שהצטרפו לתוכנית מקבלים הנחה בביטוח בזכות נהיגה בטוחה.

לי דגן, סמנכ"ל ביטוחי רכב ודירה: "המוצר הזה הוא דוגמא כיצד טכנולוגיה זמינה עובדת לטובת המבוטחים גם בביטוח. אנחנו יודעים שלקוחותינו רוצים שנשלם להם מהר במקרה נזק, ואנחנו עושים זאת הכי מהר בישראל כבר 4 שנים ברציפות. אך אנחנו גם יודעים שאם יש משהו שהם מעדיפים יותר מתשלום מהיר, זה שהנזק כלל לא יתרחש. השווי  הכספי של השטיח שאהבתי או של מזכרת שירשתי, תמיד יהיה נמוך מהשווי שלהם עבורי. ולכן אנחנו משווקים מוצר טכנולוגי שכל מטרתו ליישם טכנולוגיה שתוכל לזהות נזילות בשלבים מוקדמים ותקטין סיכונים להצפות".

ביטוח משכנתא:
AIG פיתחה עבור הצרכן פוליסת ביטוח משכנתא מקיפה שכוללת כיסויים מיוחדים בנוסף לכיסוי היסודי למקרה מוות וללא עלות נוספת. בנוסף, מציעה החברה מחשבון לביטוח משכנתא. פוליסת ביטוח משכנתא הינה פוליסת חובה הנדרשת על ידי הבנק, אשר מטרתה להגן על הבנק במקרה של פגיעה ביכולת החזר ההלוואה רוב לוקחי המשכנתאות רוכשים את ביטוח המשכנתא באמצעות הבנק, בעיקר מטעמי נוחות או מחוסר מודעות שניתן להפריד בין המשכנתא לביטוח המשכנתא. AIG מציעה מנוע דיגיטלי לביטוח משכנתא, המאפשר ללקוחות לקבל באופן מיידי, גם במהלך ישיבתם בבנק או כאשר הם מנהלים שיחה טלפונית בנושא המשכנתא, הצעה נוספת לביטוח המשכנתא. כזכור, המחשבון של משרד האוצר קבע  כי חברת AIG  היא הזולה ביותר בביטוח המשכנתא!יפעת רייטר, סמנכ"לית ביטוחי תאונות אישיות, חיים ובריאות: "לחברות הביטוח תפקיד מרכזי בהנגשת מידע ללקוחותיהן, על מנת לשפר את הבנתם ומעורבותם בתחום חשוב זה. מצאנו שרוב הישראלים כלל לא יודעים שניתן לרכוש ביטוח משכנתא מחוץ לבנק, ובמחיר זול באלפי שקלים לאורך כל חיי המשכנתא. מכיוון ש- AIG מציעה את ביטוח המשכנתא הזול ביותר, כך על פי משרד האוצר, חשוב שכל נוטלי המשכנתאות ישוו את ההצעה שקיבלו להצעה של AIG. מעתה הם יכולים לעשות זאת תוך 2 דקות, מהסמארטפון שלהם. ומי שיבחר לעבור ל- AIG, אנחנו נטפל עבורו בכל סידורי העברת הביטוח!".
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

התפריט החדש של " פיאצה רוסטיקו" פרשי ומתכתב עם הירק שבגינה!

הגענו לחוות את התפריט החדש של מסעדת " פיאצה רוסטיקו" השוכנת אחר כבוד בגינה שבמתחם שרונה בואכה רחוב קפלן 22. רוסטיקו מוקפת בירק ...