GROHE -השקת האולם החדש "עולם המים"


GROHE השיקו את אולם התצוגה שלהם בבני ברק ואנחנו למדנו משהו על איכות, עיצוב ו..עולם המים.
משהו קורה בשוק, מותג על גרמני שהתחיל את דרכו  בעולם הברזים והתרחב לעולמות אחרים.
180 שנה, מעל 130 מדינות וחמישה מפעלים רובם בגרמניה.
חיבור עם טכנולוגיה יפנית, עיצוב אירופאי ואיכות גרמנית.
כל מוצר של GROHE משקף את ארבעת הערכים של החברה.כל מוצר של GROHE שיוצא לשוק , יראה אצל האחרים בעוד כמה שנים.
העיצובים חדשניים ומתקדמים, פעם היו שמועות מספרים לנו שמכיוון שהמוצרים מיוצרים בגרמניה אז הם "סובלים" מפחות עיצוב, זה לא נכון! מספיק להביט במוצרי GROHE שבאולם ולהיווכח שעיצוב מוקפד זה GROHE.


עולם המים נבנה על ידי אדריכלים שקיבלו משימת עיצוב, העברת ערכים,נושא המים -העברת תחושה של זרימה ומים.
הקונספט הונצח באדוות מים, כיפות מים ועל פיהם נוצר חלל האולם, מרכז אלמנטים, מקלחת מיוחדת, ראש גשם מטר על שבעים,סדרת אדוות קשתיות עגולות שעוטפות את המרכזים ועל גביהן נבנתה התצוגה.
האולם בפירוש שונה מהאחרים, בחירת הגוונים נותנת הרגשה של המותג GROHE.

התמונה של ‏Grohe גרואה‏.זרימה של מים,אלמנטים חיים,ברזים מיוחדים,מסלול במקום פתוח, הכל כדי ליצור תחושה של GROHE גם בלי לכתוב את הלוגו.משרד האדריכלים "גריל אופנהיים אדריכלות ועיצוב פנים" אחראים לעיצוב, והם מקווים שהצליחו , זה כמו מוצרי אמנות במוזיאון, כמו...תכשיטים!
ניסו לייצר כאן הרגשת צלילה, צריך לבקר כדי להיווכח, עשו כאן עבודה נפלאה של עיצוב.והנה טעימות קטנות מהליין החדש של GROHE , איך זה משתלב במוצרים? אינטרפוץ חדש , שליטה על טמפרטורה,פשוט לכוון במקלחת,תוך שניות בודדות, המקלחת עם החום הרצוי וטמפרטורה קבועה שנשמרת. כל עוד מישהו לא החליט לשנות כן?

זה קורה עם מערכת כפתורים דיגיטלית חדשה ללא ידית חם קר.


שיא ההיטק..מוצר חדשני, ברז רגיל מצד אחד לעיצוב נקי במטבח,וברז דיגיטלי שיוד להוציא מים מסוננים וסודה בשתי רמות במקום  הקופסאות המכוערות שעל השיש ,ולא נזכיר שמות...
כמה זה עולה אתם שואלים? מערכת סינון מתחת לכיור 2050 ש"ח, ולכל מוצרי GROHE 7 שנות אחריות.


סביר להניח שלא תצטרכו להשתמש בשבע שנות האחריות שניתנו לכם , הטכנאים של GROHE נטולי עבודה..וזה כי כבר במפעלים מתעללים  במוצרים כדי להבטיח שיצאו מוצרים מושלמים ואיכותיים מהמפעל.

עוד מוצר חדשני של GROHE הוא אסלה חכמה,טכנולוגיה יפנית, האסלה נפתחת לבד  כשמתקרבים,יש תאורת נאון שאפשר לכוון (גברים..), שטיפה ולא נייר הנשלטים על ידי שלט או אפליקציה מהנייד, שטיפה קדמית ואחורית, טמפרטורת מים,הכל ניתן לכוונון, אוורור וחימום אפילו, שטיפה שקטה, ועוד יתרון, הבעל לא רק שלא מפספס גם לא מעיר בלילה, האסלה סוגרת את עצמה והבעיה היחידה היא לקום ממנה...


GROHE מרושתת בבתי מלון בארץ ובעולם, לדוגמא סטאי בטבריה, כרמים, בראשית , סינגפור היאט רג'נסי בדובאי ועוד ועוד.. נראה שגם העולם המסחרי והמוסדי הבין משהו.האינטרפוץ החכםאסלה חכמה
ברז חכם

הלחי 7 בני ברק 
עולם המים של GROHEערב השקת האולם החדש


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

אנטיסטקס LISTEN TO YOUR LEGS!

"דשלי" קוסמטיקה אנטי אייג'ינג חדשנית מבוססת תאי גזע ממקור צמחי- תגיעו תנסו תאהבו תבינו.

19.3.18 מרכז הקונגרסים חיפה אירוע התרמה גדול של עמותת ל"ב- לילדים חולי סרטן- גם טיפקס יהיו שם.