יום שבת, 28 באפריל 2018

כשבראש יש בלאגן לוקחים גינקוזאן- לטפל בקשב וריכוז בדרך טבעית


קשב וריכוז צמד מילים שנקשר לרוב לתלמידי בית ספר, רק שאותם תלמידים גדלים והופכים למבוגרים עם בעיית קשב וריכוז, אז או שהם סטודנטים או שהם עובדים או גם וגם והפרעת הקשב צצה ומשבשת להם את החיים.
כל אדם עם  הפרעת קשב וריכוז יעדיף לטפל בהפרעת הקשב וריכוז בדרך טבעית, וכאן נכנסת "גינקוזאן" לתמונה.

גינקוזאן היא תרופה טבעית שמיוצרת בשווייץ, היא מיועדת למבוגרים מעל גיל 18.
מומלץ לקחת אותה פעמיים ביום
היא מוכחת  כמשפרת בעיות זכרון (כידוע הקשב והריכוז הוא נחלתם של תלמידי בית הספר לרוב, ואילו בעיות הזכרון צצות להן בגיל מבוגר יותר)
אין חשש ליטול אותה לטווח ארוך
אין חשש לפיתוח תלות בתרופות 
משפרת תפקוד גופני וקוגניטיבי
מונעת עייפות מנטלית
משפרת שימור מידע לטווח ארוך
אין לה תופעות לוואי כמו לתרופות קונבנציונליות להפרעת קשב וריכוז
חשוב להקפיד ליטול אותה במשך כ 3-4 שבועות לקבלת תוצאות מיטביות.
ד"ר גבי וינשטיין MD מומחה בנוירולוגיה במכבי ש.בריאות, מנהל מרפאת פוקוס לאבחון וטיפול בהפרעת קשב במבוגרים , רופא ביח' למחקרים קליניים ומזכיר החברה להפרעת קשב וריכוז,וכן גזבר האיגוד הנוירולוגי בהסתדרות הרפואית בארץ, מבחין בין זכרון לקשב, מציין את מורכבותם של תהליכי הקשב והזכרון, הוא קושר בין זכרון לקשב בהסמך על מחקרים מבוקרים בהם נמצא שלוקים בקשב וריכוז מתלוננים על הפרעה בזכרון ובעיקר בזה לטווח הקצר שם נעשה בו שימוש לפעולות היומיום.
15 שנה מנסה ד"ר גבי וינשטיין לעזור למטופליו בכל שכבות גיל שמתלוננים על קשיי זכרון וכן באבחון וטיפול בהפרעות קשב במבוגרים, הוא מצביע על נכונות וביקוש גבוה לנסות טיפול טבעי מצד המטופלים, אני יכולה להבין בהחלט למה הוא מתכוון, מניסיון אישי כאמא , ידועות לי התופעות הלא נעימות שנובעות מהטיפול בתרופות  קונבנציונליות להפרעות קשב וריכוז, לפעמים עד כדי הפסקת הטיפול וחיפוש חלופות .
אז הנה בשורה לסטודנטים שמועמסים קוגנטיבית בתקופת המבחנים, במקום להעמיס ריטלין נסו את גינקוזאן, הוא טבעי ומשפר זכרון מוכח.מבוגרים הסובלים מבעיות  ירידה בזכרון מוזמנים אף הם לנסות טיפול אחר, טבעי ולא מזיק.
מטופלים בגינקוזאן מעידים על שיפור מערכתי כולל, חיוניות,ערנות,מצב רוח משופר,הטבה ביכולת לביצוע משימות  דורשות ריכוז וכן התפקסות מטיבה עם נטילת הגינקוזאן (זכרו דרושה תקופה של 4 שבועות לקבלת תוצאות)
גינקוזאן תכשיר טבעי - ממה הוא עשוי?חלופות מצמחי המרפא גינקו וגינסנג הוכחו מחקרית כבטוחות ויעילות.
תוסף התזונה גינקוזאן הוא פתרון טבעי מוכח.  כמוסות גינקוזאן מכילות שתי תמציות טבעיות שיעילותן ובטיחותן הוכחו במחקרים קליניים - גינקו בילובה GK501®)) וג'ינסנג קוריאני (G115®). החומרים הפעילים שבגינקו בילובה מגנים על מערכת העצבים, משפרים את זרימת הדם בכלי הדם ומעכבים תהליכי הזדקנות.  תמצית הג'ינסנג מסייעת לתאי המוח 'לנצל' טוב יותר את החמצן הרב שמגיע למוח בזכות זרימת הדם המשופרת שלה אחראי הגינקו.

מחקרים קליניים הראו כי השילוב הסינרגטי בין הגינקו 

לג'ינסנג משפר את התפקוד, מדדים שונים של זיכרון וריכוז, 

מסייע בהתמודדות עם מצבי לחץ ומשפר מהירות תגובה. 

לצמחי המרפא הללו השפעה חיובית גם על מערכות נוספות 

בגוף.מה אומרים המחקרים?
כמוסות גינקוזאן נחקרו והוכחו במחקרים קליניים בקבוצות גיל שונות. יכולתן הודגמה בשיפור עיבוד מידע מסוגים שונים [ספרתי/ מילולי ועוד], שמירה על ריכוז בביצוע משימות, מניעת עייפות מנטלית ושיפור הזיכרון לטווח קצר וארוך. צמח המרפא גינקו בילובה הוכח מחקרית כטיפול יעיל בנטייה לבלבול, ירידה קוגניטיבית ואפילו אלצהיימר. השילוב בין צמחי המרפא נמצא גם כמשפר את מצב הרוח. מחקרים נוספים הראו, כי ג'ינסנג יעיל בטיפול במצבי מתח ועייפות ומשמש כממריץ ומגביר אנרגיה טבעי.לגינקוזאן תעודת כשרות

ניתן להשיג את גינקוזאן ברשתות הפארם,  בקופות החולים מאוחדת ומכבי
בתי מרקחת פרטיים ובתי הטבע.

כמה זה עולה?
103 שקלים
לא לנשים בהריון, או מתכננות הריון,מניקות או נוטלי תרופות מרשם.
אז כמו שכבר ציטטתי בתחילה " כשבראש יש בלאגן - גינקוזאן!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

פיצריה אותנטיקה - הפתעה קולינרית בשכונה בנס ציונה.

והפעם יצאנו לבדוק מקום קטן ונחמד במרכז מסחרי האירוס שברחוב היקינטון 6 בנס ציונה,  פיצריה אותנטיקה - מפתיעה בטעמים, במנות , בקינוחים  ובמק...