יום שלישי, 8 במאי 2018

שיער בריא כידוע מתחיל בקרקפת וזו הסיבה שאתם מוכרחים להכיר את סדרת BC Scalp Genesis של שוורצקופף.

מתי בפעם האחרונה התייחסתן לקרקפת שלכן?
כשיש קשקשים קונים שמפו, הצבע דוהה  אז מחדשים , שומני אז חופפים, יבש מורחים קרם לחות, אבל מתי באמת ירדתן לשורש הבעיה.כן  הקרקפת שלנו, זו שממנה צומח השיער, גם היא זקוקה לטיפול וניקוי עמוק, מדהים איך שמטפלים ב"שורש" הבעיה  ולא בתסמינים, התוצאות טובות הרבה יותר, מניסיון, אז אולי לא צריכה עדיין צבע, וקשקשים זה לא הקטע שלי , גם לא שיער שומני טנקס גוד, אבל יובש ? יש ויש וכאן נכנסת הסדרה החדשה לפעולה.
 בנות! (וגם בנים) שוורצקופף פרופשיונל גאים להציג את סדרת סקאלפ ג'נסיס החדשה! השיטה המושלמת  הראשונה לניקוי השיער והקרקפת עם קומפלקס StemCodeTM וויטמינים מיוחדים, שמאזנים מחדש את הקרקפת ומסייעים לשמור על שיער איכותי! כי כולן יודעות ששיער בריא מתחיל ב..קרקפת.
כי כשרוצים לתת לשיער טיפול מקצועי הולכים למומחים, ומומחים זה שוורצקופף.
אז תכירו

התמונה של ‏שוורצקופף פרופשיונל‏.

בשוורצקופף תמיד יש מה לחדש, בכל מה שקשור לשיער המומחים של שוורצקופף מפתחים את המוצרים הטובים ביותר לטיפוח השיער, הכל שתרגישו גם בבית כמו במספרה. עכשיו יש לשוורצקופף סדרה נפלאה וחדשה לטיפוח הקרקפת, בסדרה החדשה סרומים  ושמפו יעודיים לקרקפת שם מתחיל הכל, הם מחזירים חיים לקרקפת עם ויטמינים שמחזירים את האיזון לראש..מגנים על תאי הגזע ועל השורש, בעיות קרקפת כגון קשקשים,דלילות שיער, קרקפת שומנית וקרקפת  הזקוקה להרגעה, לכל הבעיות מענה בסדרה אחת מושלמת BC SCALP GENESIS.

אלו כאן, הפינוקים החדשים של השיער שלי.


"שוורצקופף פרופשיונל" משיקה את סדרת הטיפוח ההוליסטית הראשונה הייעודית לניקוי עמוק וטיפול בקרקפת-
סדרת BC Scalp Genesis
בעלת קומפלקס StemCodeTM הבלעדי לחברה.
זיהום אויר וקצב חיים מסחרר משפיע לנו על הקרקפת, היא הראשונה להפגע, מישהו צריך לנטרל את כל הרעלים האלו מהשיער שלנו, . "שוורצקופף פרופשיונל" מבית קונצרן הנקל מבינה את ההשלכות של היבטים אלו על השיער והקרקפת - ואת החשוב מכל - כיצד להתגבר עליהםהתמונה של ‏שוורצקופף פרופשיונל‏.

סדרת BC Scalp Genesis החדשה מבית שוורצקופף פרופשיונל, מהווה את השיטה השלמה הראשונה לניקוי וטיפוח הקרקפת, הודות לקומפלקס StemCode הבלעדי לחברה, המסייע להשבת האיזון לקרקפת באופן מיידי, ובה בעת מסייע גם לשמור על איכות השיער לעתיד.

שיער וקרקפת בלתי מאוזנים
סדרת BC Scalp Genesis החדשה, נוקטת גישה של 360˚ לקרקפת בריאה ושיער יפה להפליא כאחד - מבפנים ומבחוץ - מציעה מגוון מוצרים הוליסטיים, נטולי סיליקון, המכילים טכנולוגיה מתקדמת ייחודית, העובדת ביעילות על השיער והקרקפת ומונעים את חוסר איזון הבא במצב הקרקפת:

·         קרקפת שומנית (מוצרים לניקוי עמוק)

·         קשקשים (מוצרים לקרקפת נוטה לקשקשים)

·         שיער דליל (מוצרים לשיער דליל)


·         הרגעת הקרקפת (מוצרים להרגעת הקרקפת)
שמפו לניקוי עמוק לקרקפת רגישה או שומנית מסדרת BC סקאלפ ג'נסיס, שמועשר בקומפלקס StemCode הייחודי וויטמין B3 

התמונה של ‏שוורצקופף פרופשיונל‏.


הטכנולוגיה המתקדמת

סדרת BC Scalp Genesis מכילה את קומפלקס StemCode הייחודי בשילוב עם מגוון של ויטמינים מיוחדים.

קומפלקס StemCode תומך באופן פעיל בשלב הצמיחה העתידי של השיער ובעל פעולה כפולה:

 פעולה 1: הגנה על תאי גזע
 פעולה2 : הגנה על השורש

בנוסף, הנוסחה עם מגוון ויטמינים מיוחדים מסייעת באופן מידי לנטרל חוסר איזון גלוי ולאזן מחדש את הקרקפת והשיער:


        ויטמין B3 - מחזק את השיער                                                                                                   

         ויטמין B5 - מספק לחות, עוזר לאזן את תכולת הלחות של השיער והקרקפת.

        ויטמין E - נוגדן חמצון המסייע להגן על הקרקפת מפני השפעות חיצוניות.

         ביוטין - עוזר לחזק את זקיק השיער בכדי למנוע דילול של השיער.
 סדרת מוצריBC Scalp Genesis  החדש מכילה:

שמפו לניקוי הקרקפת
BC Scalp Genesis Purifying Shampoo  
שמפו BC סקאלפ ג'נסיס לניקוי עמוק עם קומפלקס StemCode ונגזרת של ויטמין B3, מנקה לעומק קרקפת שומנית ושיער משאריות שומן, משקעים ושאריות של מוצרים לשיער. שומר על הקרקפת מאוזנת ומטוהרת תוך שמירה על בריאות השיער.
אופן השימוש: יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף היטב. לחזור על הפעולה במידת הצורך. להמשיך להשתמש במגוון מוצרי הטיפוח המתאימים מסדרת בונה קור  .BCמתאים לשימוש יומיומי.
מחיר- 99 ₪ ל- 200 מ"ל / 160 ₪ ל- 1000 מ"ל
 שמפו להרגעת הקרקפת
BC Scalp Genesis Soothing Shampoo  
שמפו BC סקאלפ ג'נסיס להרגעת הקרקפת עם קומפלקס StemCode וויטמין B5, מנקה בעדינות וביעילות את השיער ועוזר להרגעת הקרקפת תוך שמירה על בריאות השיער.
אופן השימוש- יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף היטב. לחזור על הפעולה במידת הצורך. מומלץ להשתמש בשילוב עם BC סקאלפ ג'נסיס סרום להרגעת הקרקפת.
מחיר- 99 ₪ ל- 200 מ"ל / 160 ₪ ל- 1000 מ"ל

סרום להרגעת הקרקפת
BC Scalp Genesis Soothing Serum
סרום BC סקאלפ ג'נסיס להרגעת הקרקפת עם קומפלקס StemCode וויטמין B5, מרגיע ותומך באיזון הקרקפת תוך שמירה על בריאות השיער.
אופן השימוש- לחפוף את השיער עם BC סקאלפ ג'נסיס שמפו להרגעת הקרקפת. לפזר את הסרום על הקרקפת באופן שווה. לא לשטוף. במידת הצורך.
מחיר- 130 ₪ ל- 100 מ"ל


שמפו לקרקפת הנוטה קשקשים
BC Scalp Genesis Anti-Dandruff Shampoo  
שמפו BC סקאלפ ג'נסיס נגד קשקשים עם קומפלקס StemCode וויטמין E, מנקה בעדינות ובשימוש קבוע מסיר קשקשים נראים לעין תוך שמירה על בריאות השיער.
אופן השימוש- יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף היטב. לחזור על הפעולה במידת הצורך.
מחיר- 99 ₪ ל- 200 מ"ל

שמפו להחייאת שיער דליל
BC Scalp Genesis Root Activating Shampoo  
שמפו BC סקאלפ ג'נסיס לשיער דליל עם Carnitine tartrate, טאורין ואכינצאה, הינו השלב הראשון במגוון מוצרי הסדרה עבור שיער דליל. שימוש קבוע בשמפו בשילוב עם סרום מחייה לשיער דליל של BC סקאלפ ג'נסיס מחזקים את שורשי סיב השיערה בקרקפת.

אופן השימוש- יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף היטב. לחזור על הפעולה במידת הצורך. מומלץ להשתמש בשילוב עם BC סקאלפ ג'נסיס סרום מחייה לשיער דליל וקצף מרוכז לשיער דליל.מחיר- 99 ₪ ל- 200 מ"ל

סרום להחייאת שיער דליל
BC Scalp Genesis Root Activating Serum
סרום BC סקאלפ ג'נסיס לשיער דליל עם Carnitine tartrate, טאורין ואכינצאה, הינו השלב השני במגוון מוצרי הסדרה עבור שיער דליל. בשילוב עם שמפו מחייה לשיער דליל של BC סקאלפ ג'נסיס מחזקים את שורשי סיב השיערה בקרקפת.
אופן השימוש- לאחר שימוש בשמפו יש להתחיל שגרת טיפוח של 6 שבועות עם הסרום, לפזר על הקרקפת באופן שווה פעמיים ביום ולעסות בעדינות. לא לשטוף. לאחר מכן להשתמש בקצף מרוכז לשיער דליל של בונה קור BC בשימוש יומיומי לתחושת שיער מלא יותר.
מחירים- 130 ₪ ל- 100 מ"ל / 190 ₪ ל- 7 אמפולות X 10 מל' קצף מרוכז להחייאת שיער דליל
BC Scalp Genesis Densifying Foam
קצף BC סקאלפ ג'נסיס לשיער דליל עם קומפלקס StemCode וביוטין יוצר מראה שיער מלא וצפוף יותר והופך את השיער  לחזק ועמיד יותר בפני שבירה.
אופן השימוש- לנער היטב. יש לעסות לשיער וקרקפת לחים ולייבש בעזרת מייבש שיער. עבור תוצאות אופטימליות להשתמש בשילוב עם מגוון מוצרי BC סקאלפ ג'נסיס לשיער דליל.
מחיר- 190 ₪ ל- 150 מ"ל

 הנקל פועלת ברחבי העולם עם מותגים וטכנולוגיות מובילים בשלושה תחומים עסקיים:  מוצרי כביסה וטיפוח הבית, מוצרי יופי וטיפוח ודבקים וטכנולוגיות.  הנקל, שנוסדה ב-1876 מחזיקה בעמדות שוק מובילות בתחומים צרכניים ועסקיים עם מותגים מפורסמים מאוד כגון פרסיל, שוורצקופף ו-Loctite. הנקל מעסיקה מעל 50,000 איש ודיווחה על מכירות של 18.1 מיליון יורו ורווח תפעולי מתואם של 2.9 מיליארד יורו בשנת הכספים 2015. מניות הבכורה של הנקל רשומות במדד הבורסה הגרמניתDAXאז בביקורך הבא במספרה ..

מוצרי "שוורצקופף פרופשיונל" משווקים במספרות המובחרות בכל רחבי הארץ, 
לבירור נקודות מכירה משרדי "שוורצקופף פרופשיונל": 1-800-33-33-22


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

פיצריה אותנטיקה - הפתעה קולינרית בשכונה בנס ציונה.

והפעם יצאנו לבדוק מקום קטן ונחמד במרכז מסחרי האירוס שברחוב היקינטון 6 בנס ציונה,  פיצריה אותנטיקה - מפתיעה בטעמים, במנות , בקינוחים  ובמק...