יום שישי, 25 במאי 2018

בוקר של זהב - מטרנה השיקה את "מטרנה GOLD" במתחם MUVIX היה נוצץ!

מטרנה- התמ"ל הראשון שפוגשת כל אמא טריה בבית החולים וממשיכה איתו הביתה..לפחות אני המשכתי ככה 3 פעמים🌝
השנה 2018 ומטרנה לא מפסיקה לנסות להגיע הכי קרוב לאמא .אז ככה התחיל בוקר מטרנה GOLD

הבר של מטרנה GOLD


תיכף מספרת לכם הכל תזכרו HM-O
כן עברו להם כמה שנים מאז מטרנה..9!!!


שנה שלא התראינו -קארין  חברה יקרה שלי אמא לשניים על מטרנה בהמלצה שלי !ואיך אפשר בלי אלו בתיק? TO GO אז אחרי כל ההקדמה  הזו בואו נכיר את מטרנה GOLD כי 30 שנות פיתוח לא הולכות ברגל..תכירו את  קרן מנכלית מטרנה, כבר 7 שנים במטרנה, קיבלה את התפקיד בחודש החמישי להריון זה אומר משהו על החברה הזו לא? קרן היא אמא לשניים עומר ואורי , אמא מניקה , כן כי במטרנה  אומרים שהנקה זה הדבר הכי חשוב ואם לא מתאפשר אז ללכת על הטוב ביותר- מטרנה (את זה אני אומרת).
אז כשקרן הניקה את אורי הגיע עומר ושאל מתי את מסיימת להעניק?  ולא ידע שהטמיע והגדיר את מה זה להיות במטרנה מאז ועד היום, היכולת לתמוך במי שמעוניינת להניק ומצד שני לא להפסיק לפתח תמ"ל שיהיה הכי קרוב לאמא.
קרן אומרת שמטרנה היא חברה ש 70% מההנהלה שלה הן נשים וחלקן יושבות איתנו כאן , אז ככה, רוצים לדבר על העצמה נשית? מטרנה!
מנהלת ייצור, מנהלת אבטחת איכות,מנהלת מדעית, מנהלת פיתוח,(זו שפיתחה את מטרנה GOLD)מנהלות שיווק,מנהלת בטיחות,מנהלת משאבי אנוש,מנהלת הסברה רפואית ועוד.
לוקח המון זמן לפתח מוצר איכותי גם בזמן שחלק מהמנהלות נמצאות בחופשת לידה..כי ככה זה במטרנה חופשות לידה הן עניין של מה בכך אמהות חוזרות ואמהות יוצאות ושמח ומלא ילדים כן ירבו.
אז יש 120 עובדים במטרנה מתוכם 70% נשים.יש מפעל ויש מטה. נחזור ל"להעניק" של עומר ,קרן מייחסת את המילה להעניק לאחריות, לא בכדי נבחרה מטרנה לשמש במשק לשעת חרום לעורף, קודם שלתינוקות יהיה את הטוב ביותר.
אחריות זה גם איך אם יש קצת זמן פנוי  במרכז השרות של מטרנה ניתן יהיה לעזור עוד לאמהות, קבוצות וואטסאפ, קבוצות הנקה והכל במקצועיות ובחיוך.
קרן אומרת שיש חברות שיבחרו  ובחרו לשים סוכר לבן בתמ"ל שלהן  במטרנה זה לא עובר!
היום עם השקת המטרנה GOLD נמצאים צעד חשוב  מאוד קדימה במסע שהתחיל לפני הרבה שנים וימשיך עוד שנים כשהמטרה להגיע הכי קרוב לחלב אם.


והנה רננה דיאטנית והמנהלת המדעית של מטרנה, יש לה הזכות להיות במטרנה כבר 18 שנים היא מספרת, היא אמא לשני ילדים גדולים שקודם ינקו ואח"כ נהנו ממטרנה, עכשיו עם מטרנה GOLD  הבייבי החדש רננה אומרת שזה סוג של לידה.
אז במטרנה וגם אנחנו מסכימים שחלב אם הוא המזון הטוב ביותר לתינוק, אבל כשלא מתאפשר להניק  אפשר להעניק!


מסכימים?36 שנים במסע אחר ההתקרבות לאמא - מטרנה GOLD המטרנה הכי קרובה לאמא מאי פעם.בתחילת שנות ה 80 עדיין לא היה תמ"ל מה עשו הורינו הרתיחו חלב הוסיפו קורנפלור או סולת, היום? הכל הרבה יותר קליל. רננה מספרת שפגשה בכנס דיאטניות  חברה שראתה את המוצר החדש של מטרנה והתפעלה,איך הפך תמ"ל כיום למוצר בסיסי.
1982 לראשונה בישראל מטרנה מפתחת ומייצרת תחליף חלב לתינוקות!1997 מטרנה מוסיפה את LC PUFA
1999 הוספת שמן בטאפלמיטט


2000 פרוביוטיקה


2010 שנת שיתוף מטרנה חוברת לאסם-נסטלה  חברת המזון הגדולה ביותר.


2013 השקת EXTRA CARE COMFORT


2016 משיקים שרות יחודי לייעוץ תזונה הנקה ושינה מטרנה גרופ EATטדאאם


אחרי 30 שנות מחקרתכירו HM-O רכיב הזהב של מטרנה GOLDוהוא כולו של אמא
רכיב עם חלק נכבד בכמותו בחלב אםהגנה
ארבעה מנגנוני פעולה
הוא כבר על המדפים  מטרנה GOLD  קרוב לאמא מאי פעם
HM-O ומכל הסיבות הטובותקרן - נכון אנחנו לא אמא אבל אף פעם לא נפסיק לנסות..הכל זהבאז למי את רוצה "להעניק" היום מתנה? 
מטרנה GOLD


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

פיצריה אותנטיקה - הפתעה קולינרית בשכונה בנס ציונה.

והפעם יצאנו לבדוק מקום קטן ונחמד במרכז מסחרי האירוס שברחוב היקינטון 6 בנס ציונה,  פיצריה אותנטיקה - מפתיעה בטעמים, במנות , בקינוחים  ובמק...