יום רביעי, 25 ביולי 2018

werther's orginal ללא סוכר- לרגעים שמתחשק משהו מתוק באמת.

המשלוח הכי מתוק שהגיע אליי לאחרונה והוא אפילו בלי סוכר...מדובר בקולקציית הסוכריות של werther's orginal
כאלו שתרצו בבית, בתיק, באוטו, במשרד ובצנצנת כדי שתוכלו לכבד עוד חברים!
חזרנו מגרמניה והסוכריות של וורטרס אורגינל הקדימו אותנו..אבל מדינת המרציפן והשוקולד והעיירות הציוריות הן לא קלישאה, ממש משם הגיעו הסוכריות חמאה הנהדרות האלו שגדלנו עליהם ותמיד שמחנו כשמישהו הציע לנו אותם, מתקתקות, חמאתיות ועשירות בטעם טוב שנשאר בפה ועכשיו הטעם הוא אותו הטעם רק בלי סוכר..ואפילו טעמים נוספים של קפוצ'ינו ושוקולד מתווספים לקרמל והשמנת שאנחנו מכירים ואוהבים.קרמל קפוצ'ינו או שוקולד?

גםגםוגם..


אז כמו בכל אגדה לפני למעלה ממאה שנים בכפר קטן בגרמניה ושמו וורטר, קונדיטור בשם גוסטב נדל יצר את סוכריית החמאה המצליחה בעולם!
המארזים הבאים מצויינים לנשיאה בתיק או באוטו..זה לפחות מה שאני עשיתי, ככה אין יום שעובר עליי בלי לפחות 2 רגעים מתוקים, בדרך לעבודה וממנה...

כל הטוב הזה רק 9 קלוריות לסוכריה !רגע רגע לאן את הולכת עם הצנצנת? לחלק לחבר'ה
זוכרים את גוסטב נדל הקונדיטור מכפר וורטר?  אז ככה, הוא לקח חמאה אמיתית, שמנת טרייה, סוכר לבן וחום, טיפה מלח והמון אהבה, לכבוד הטעם המיוחד של הסוכריות ניתן להן השם "וורטרס אורגינל" כבוד לכפר מהן באו ושם ההצלחה התחילה.
יש לנו 3 טעמים, חמאה קלאסי,קפוצ'ינו ושוקולד
שקית משפחתית70-80 גרם ב 3 טעמים
קופסא אישית 42 גרם ב טעם חמאה קלאסי וקפוצ'ינו.
מי אחראי לטוב הזה?
ליימן שלייסל - רק דברים טובים.


אז עם כיבודים!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

פיצריה אותנטיקה - הפתעה קולינרית בשכונה בנס ציונה.

והפעם יצאנו לבדוק מקום קטן ונחמד במרכז מסחרי האירוס שברחוב היקינטון 6 בנס ציונה,  פיצריה אותנטיקה - מפתיעה בטעמים, במנות , בקינוחים  ובמק...