יום שני, 16 בפברואר 2015

טווס או נמר ? SACARA משיקה קולקציית איפור ואביזרים לפורים

 
SACARA רשת האיפור והקוסמטיקה שפרצה אלינו   בשנה שעברה ומאז מילאה את תיקי האיפור שלנו בהרבה צבע עם הרבה פחות כסף משיקה מוצרי איפור לפורים.
12.2 קניון הזהב , הסניף של סקארה צבעוני וחגיגי מתמיד , בעלי הרשת משה ודוד גולברי ואביב בן יעקב מגיעים לרגל השקת הקולקציה הפורימית.
סקארה מכניסה אותנו לאווירת החג עם טרנדים ומוצרים סופר מגניבים באווירה פורימית צבעונית. המחירים כרגיל בסקארה אטרקטיביים ביותר.
אז קדימה שניה לפני פורים ,תחפושות כבר קנינו עכשיו רק נשאר להשלים את הלוק באיפור מקצועי מינראלי, כי איפור לא קונים בחנויות צעצועים עם התחפושת, בפורים הזה מוצאים כל מה שצריך לאיפור וקישוט בסקארה , מקצועי, איכותי ובסופר מחיר אטרקטיבי.
ריסים,צלליות,לקים,שפתונים,צבעי מים מינרליים,עפרונות עיניים , מייקאפים, ושלל קישוטי אופנה.
טל פרי המאפרת הדגימה בעזרת האיפור של סקארה מיני דוגמאות איפור לפורים:
,טווס,נמר,ארנבת,שודד ים,ברבי,חתול נסיכה ועוד.

מראה איפור "הטווס" של סקארה לפורים
להשגת מראה הטווס

אמנית האיפור טל פלג מציעה טיפים ליצירת מראה איפור של טווס:
 1. ראשית, מרחי מייקאפ מאט בגוון העור על כל הפנים בעזרת מברשת, וקונסילר מתחת לעיניים.
  הניחי על שטח העפעף ערבוב של צלליות הטורקיז - צללית משי מס' 230 ו-מס' 241.
  הניחי ערבוב של הצלליות משי 230 (טורקיז) ו-203 (ירוק) בקפל העין הימנית. בעין השמאלית גלשי עם הצבע לכל האזור שסביב העין, מתחתיה, מעבר לגבה ועל עצם הלחי. הוסיפי מעל נגיעה מצללית בתפזורת 013 (ירוק בהיר) כדי לתת לצבע מראה יותר זוהר ובוהק.
 2. ציירי קו ללא כנף מעל העין, בעזרת אייליינר מברשת מס' 010 (סגול), צבעי בעזרת עיפרון- ללא חידוד מס'  120 (סגול) את הקו הפנימי של העין. השתמשי בצללית משי מס' 241   כדי לתחום את החלק התחתון של העין, בצמוד לריסים התחתונים, בשתי העיניים. הצלילי את קפל העין בעזרת צללית משי מס' 203 (ירוקה) וצללית משי מס'  234 (שחורה).
 3. הוסיפי נצנצים מס' 005 בזווית הפנימית של העין, ונגיעה של צללית משי מס'  235 (שמפניה) בעצם הגבה. צבעי, באמצעות מברשת גבות, את הגבות בכחול, בעזרת צבעי body art (ערבוב של כחול, סגול ושחור). הצלילי תחת עצמות הלחיים עם ברונזר והניחי סומק ורדרד מס' 03 על הלחיים.
 4. מרחי מסקרה קלאסית בצבע כחול על הריסים, והדביקי ריסים מלאכותיים מס' 722.
  הדביקי נצנצים טורקיז מתחת לריסים התחתונים. היעזרי בדבק ריסים - מרחי בעדינות שכבה דקה של דבק מתחת לריסים התחתונים והצמידי אליו את הנצנצים בעזרת מברשת. הניחי על השפתיים שפתון בגוון ורוד.
 5. ליצירת את זנב הטווס - ציירי בעזרת צבע body art ירוק, נקודות מדויקות ואחידות היוצאות מכיוון העין למעלה אל המצח ולמטה אל עצם הלחי. ניתן לערבב את הצבע הירוק עם צבע לבן כדי ליצור גוונים שונים של ירוק שיוסיפו עניין.
 6. עכשיו מתחיל החלק שדורש הרבה סבלנות -  בעזרת דבק ריסים הדביקי 2 קריסטלים על כל נקודה ירוקה - קריסטל אחד כחול ולצידו קריסטל כתום. אם את ממהרת או מתעצלת, ניתן לצייר את הנקודות הכחולות והכתומות עם צבעיbody art במקום להדביק קריסטלים.
  לאחר מכן, בעזרת מברשת אייליינר מדויקת ציירי נקודות לבנות קטנטנות בין הנקודות הירוקות. ניתן להוסיף גם נגיעות של סגול לילך עם אייליינר מברשת מס'  010 (סגול).
 7. גוף הטווס- מתוך הזווית הפנימית של העין השמאלית, השתמשי במכחול אייליינר מדויק כדי לצייר גוף של טווס בעזרת צבע body art כחול, והצלילי את גופו בעזרת ערבוב צבעי body art שחור ולבן. הוסיפי מקור ופנים. מראשו של הטווס משכי לכיוון מעלה ארבעה קווים עם צבע שחור, ובראש כל אחד מהם הדביקי קריסטל סגול בעזרת דבק ריסים.
הניחי צללית כחול רויאל מפלטת צלליות מס' 101 מעל גוף הטווס כדי להדגיש את הצבע הכחול ולהוסיף לו מעט ברק.

מראה "הנמר" של סקארה לפורים
אמנית האיפור של רשת סאקרה, טל פלג מציעה טיפים ליצירת מראה איפור של נמר:
 1. ראשית מרחי מייקאפ נוזלי מאט בגוון העור, על כל הפנים וקונסילר מתחת לעיניים. הניחי צללית משי מס' 233 על שטח העפעף ועלי איתה לכיוון הקפל. ערבבי עם צללית משי מס' 234 כדי ליצור מראה מודגש יותר בזווית העין. בעזרת מברשת עיניים רחבה הניחי בשטח שבין קפל העין עד הגבה לכיוון עצם הלחי ערבוב של צלליות משי מס' 204 ו- מס' 225  וצללית בתפזורת מס' 027 הזהובות.
 2.  בעזרת צבע מס' 14 מפלטת body art , הצלילי את צדי האף ואת החלק הפנימי של אזור העין. הצלילי תחת עצמות הלחיים בעזרת ברונזר המתאים לגוון עורך.
 3. ציירי קו אייליינר דרמטי וחתולי בעזרת אייליינר ספוג שחור. הוסיפי זווית חדה בזווית הפנימית של העין. טשטשי את גבולות האייליינר עם צללית משי מס' 234 וצללית 223 באזור הקפל.
  מתחת לריסים התחתונים תחמי את העין בעזרת עפרון מס'  115 - שחור, וטשטשי אותו בעזרת מברשת.  בקו הפנימי של העין הוסיפי עיפרון מס' 108. הדגישי את הגבות עם עיפרון גבות המתאים לצבע הגבות שלך. מרחי מסקרה קלאסית שחורה והדביקי ריסים מלאכותיים 707.
 4.  מתחילים ביצירת חברבורות הנמר סביב העין:  בעזרת מברשת, השתמשי בצבע מס' 14 מפלטת  body art  כדי לצייר כתמים סביב כל אזור העין - עצם הגבה, הרקה לכיוון המצח ועצם הלחי.
 5. צרי שני חצאי עיגול סביב כל כתם חום בעזרת צבע  מס' 02 מפלטת body art או אייליינר מברשת  שחור. אין צורך לשמור על דיוק, החברבורות לא צריכות להיות אחידות. 
 6. הוסיפי שפתון אדום לוהט - שפתון 056, תני צורה מעט מחודדת ומורמת לשתי ה"גבעות" העליונות של השפתיים.
 7.  עם מברשת אייליינר צבע מס' 02 של פלטת body art  ציירי מעט נקודות עדינות משני צדי השפתיים לכיוון הלחי.
 8. לסיום- ציירי לך שפם! משכי שלושה קווים דקים מאזור הנקודות, התחילי את הקו עבה יותר ולאט לאט דקקי אותו לקראת סופו לכיוון צדי הפנים.

טל עצמה במראה טווס כחול
מתנצנצים
אז איך אני הולכת לאפר את "סינדרלה" שלי  לפורים? עם צבעים מינרליים ונצנצים בכחול  של סקארה
פלטת צבעים מיוחדת לכבוד פורים 
המשמשת לפנים ולגוף
BODY ART- COLOR MAKE UP  
חג פורים מביא עמו הזדמנות להתנתק מן המראה היומיומי ולאמץ מראה נועז ומתגרה, בצבעים וסגנונות שונים. האיפור הינו חלק משמעותי מהתחפושת והיא לעולם לא תהיה שלמה בלעדיו. לעיתים קרובות האיפור יכול לעמוד בפני עצמו וליצור את כל התחפושת. זה הזמן להעז ולהתנסות.
רשת האיפור והקוסמטיקה SACARA, משיקה לרגל החג הצבעוני פלטת צבעים מיוחדת תחת השם: BODY ART COLOR MAKEUP  - 15 גוונים צבעוניים ומקצועיים לאיפור אומנותי על הפנים והגוף.
הפלטה כוללת 15   צבעים אופנתיים וזוהרים, מושלמים לחג. האיפור מתקבע ונמרח  בקלות ובמהירות, אינו מלכלך, עמיד מאוד וקל להסרה. כמו כן, ניתן לרכוש צבע בודד לציורים ספציפיים.
הוראות שימוש: לשימוש במכחול איפור .יש לטבול מכחול איפור במים לפני השימוש בצבע.  בתום השימוש יש להקפיד על סגירה הרמטית על מנת למנוע את התקשות הצבע. ניתן ליצור גוונים שונים באמצעות ערבוב צבעיםלניקוי הצבע מהעור מומלץ להשתמש במסיר איפור תחליבי SACARA
צבע בודד- 8.90 ₪
פלטת 15 צבעים- 39.90 ₪
קשתות ואביזרים  לתחפושת- נמר ארנב מיני
שפע של איפור איכותי במחירים שווים לכל כיס
סקארה מציעה לק לפורים ב 1 שקל בלבד- סיפרתי לכם? עד ה 7/3 ובמגוון צבעים אופנתיים
           
פורים שמח ומלא בצבעים!

אין תגובות:

פרסום תגובה

כנאפה אישית על הדרך בממתקי לימאס על כביש 85 - העצירה הכי מתוקה בצפון

כנאפה  אישית מתוקה וטעימה  בטירוף?  תרשמו לכם עצירה מתוקה מתוקה בשולי כביש 85 בכניסה למג'ד אל כרום, ממתקי לימאס של דאוד אבו דאוד בין ...