יום רביעי, 22 ביולי 2015

SCENTOS כלי כתיבה מדליקים בריח פירות מבית הנסיך הקטן

חוזרים לבית הספר  עם טוש מדליק בקלמר, יש לו ריח של פירות ודמויות צבעוניות - כזה שכל ילד וילדה ישמחו לקבל.
SCENTOS הוא מותג כלי כתיבה  מדליק  מבית הנסיך הקטן 
טושים מרקרים וכלי כתיבה בריחות של פירות, צבעוניים, מצויירים, נוחים לאחיזה  ולא מתייבשים בקלות. 
חפשו אותם בחנויות הצעצועים וכלי הכתיבה - הילדים יהנו לצרף לקלמר.
אי אפשר להעביר ריח תפוח או אוכמניות..אבל צבעים בהחלט כן  לחצו 
המגוון של SCENTOS
  • הטושים של scentos- בריח חזק של פירות התואם לכל צבע וצבע. ריח הטושים הייחודי מחזיק מעמד שעות על גבי הדף לאחר השימוש ואפשר ממש להכין כרטיסי ברכה או שיעורי בית ריחניים באמצעותו. לטושים ישנו חוד כתיבה חזק במיוחד ואינו נשבר בקלות- טוב לקטנטנים שעוד לא הפנימו את הרכות שבכתיבה ובצביעה.  הטושים אינם מתייבשים בקלות, אפשר לשכוח אותם פתוחים ללא הפקק במשך שבוע שלם והם לא יתייבשו.
     הטושים  מגיעים בשלל צבעים מרעננים : אדום, ירוק, סגול, צהוב , כתום, כחול ועוד. מוצע במארז שלישייה או מארז יחיד. מחיר לצרכן: שלישייה- 34.9 שקל, יחיד: 14.9 שקל.
  • המרקרים של scentos - ריחניים ומוטרפים, יוסיפו צבע לכל קלמר, גם של התלמיד הצעיר וגם של הסטודנט הבוגר. מגיעים באריזת יחיד. מחיר לצרכן: 14.9 שקל.
  • עט מחליף צבעים - עט עם מספר צבעים, כאשר לכל צבע ריח פרי אחר. אפשר לכתוב ולצייר יצירות ריחניות, והוא לא תופס מקום רב בקלמר. מחיר לצרכן:14.9 שקל.
  • המחקים של scentos - מחק גדול במיוחד בריח פירות, במגוון דמויות צבעוניות ומשוגעות. מחק אחד יספיק לשנה שלמה. מחיר לצרכן: 12.9 שקל.
  •  
  • צבעים ריחניים - 24 צבעים איכותיים בצבעים עזים במיוחד, ובריחות כל כך נעימים, עד שיש חשק לצייר קערת פירות ולזלול. מחיר לצרכן: 24.9 שקל.

שתהיה שנת לימודים מוצלחת!אין תגובות:

פרסום תגובה