יום שישי, 14 באוגוסט 2015

אנטריקוטה - המקום למצוא את הכריך המושלם -הרצל 84 ראשל"צ

הרצל הוא רחוב ראשי בראשל"צ חוצה את העיר לאורכה, במספר 84 מול גן העיר ממש שוכנת לה כבר כמה שנים "אנטריקוטה" שם מבטיח ולשמחתי גם מקיים.
המקום קטן , עם 2 שולחנות וכמה כסאות על הבר, לאנטריקוטה חצר קטנה לא מוכרת שם אפשר לשבת קצת יותר מרבע שעה על כוס בירה וכריך אנטריקוט משובח.
בתפריט של אנטריקוטה יש כריך אנטריקוט , כריך המבורגר, וכריך עוף מוקפץ, סלט אנטריקוט , סלט עוף,תוספות כמו צ'יפס,טבעות בצל וכדורוני פירה, שתיה וגזוז של פעם בשלל  טעמים.
זהו לא צריך יותר, הלחמניה  היא לחם פרנה מרוקאית משובח שמסתדר מעולה עם נתחי האנטריקוט ושאר הרטבים , צ'ימיצו'רי מנצח ועוד כמה , בדיוק במידה הנכונה אומר מוריס ,והוא כל כך צודק.
זה כריך האנטריקוט הכי טוב שאכלתי EVER . 
המקום פשוט מאוד מה שאי אפשר לאמר על הכריכים המצויינים של מוריס, כאילו מישהו ניסה וניסה וניסה עד שהצליח ליצור את הכריך המושלם.
א לחמניות ה"פרנה" מכינים כאן באנטריקוטה , משתמשים בחומרי גלם טריים וטובים, לא חוסכים במרכיבים, המנות גדולות ויפות, בבחירת כריך אנטריקוט תתבקשו לבחור את גודל הנתחים  150 גרם? 240 גרם? איך שלא תבחרו יצא טעים אש!
טריאקי, צ'ילי, צ'ימצ'ורי , ירקות טריים,  חמוצים מצויינים , מנות ילדים , דילים משתלמים  ואפשרות להגדיל מנה ב-10 ש"ח בלבד! 
התחלנו בכריך האנטריקוט - לא לדלג!!! חגיגה לחיך
טעמנו גם כריך המבורגר משובח
והופתענו מכריך עוף מעניין וטעים
הכריכים של "אנטריקוטה"- את כל שלושת המופלאים מכינים על הפלנצ'ה , ואם תרצו תוכלו להוסיף פטריות או ביצת עין  לכריך שלכם mail
אנחנו אהבנו אתם מוזמנים גם - אנטריקוטה הרצל 84 ראשון לציון . 
המקום כשר, פתוח כל יום מ- 11:00 עד 2:00, במוצ"ש גם.
לתפריט ומחירים לחצו 
אל תעברו סתם ,תעצרו רגע באנטריקוטה, אח"כ תודו לי..
על הבר של אנטריקוטה - אהבתי את היצירתיות והדמיון..

תגובה 1: