יום שבת, 15 באוגוסט 2015

ביקור במרכז המבקרים של ד"ר דבור שבבית ג'אן

לפני שאספר לכם על ביקור של שבת במרכז המבקרים של ד"ר דבור בבית ג'אן, אעדכן אתכם שלקראת השנה החדשה אתם זכאים ל35% הנחה על המוצרים הנפלאים של ד"ר דבור, וזאת לזמן מוגבל עד ה 30.9, כך שאם תכננתם ביקור באזור או לפנק במתנות לחג זה הזמן., עכשיו שאתם יודעים בואו אספר לכם על מרכז המבקרים  של ד"ר דבור שכולו שילוב בין צמחי מרפא הנשענים על הידע הרב שצבר ד"ר דבור ועל מסורת.
המרכז בבית ג'אן ירוק מקסים ומזמין, יארחו אתכם כאן בלבביות כיאה למסורת הכנסת האורחים הדרוזית.
ערכיו של ד"ר דבור הם אהבת אדם, אהבת הטבע בריאות ויופי, תחת ערכים אלו הקים ד"ר דבור את המעבדות דווקא כאן בבית ג'אן, בגליל בכפר הדרוזי, הוא מעסיק במעבדות ובמרכז המבקרים נשים בלבד, ונותן הזדמנות לנשים שלא יכולות לצאת לעבוד מחוץ לכפר להגשים עצמן ולהתפרנס בכבוד.
שדיה המקסימה היא מנהלת מרכז המבקרים בבית ג'אן, היא עצמה אמא ל- 2 בנות, מקבלת אותנו בלבביות ומוזגת לנו תה צמחים חם וטעים.
שדיה מספרת לנו איך הכל התחיל, הכפר  בית ג'אן מונה 12 אלף תושבים , לפני פחות מארבעים שנה לא היה כאן חשמל ולא רופאים, הכפר היה מבודד ותושביו הסתמכו על צמחי מרפא שרקחו הסבתות הזקנות.
כנראה שהן ידעו הכי טוב מה צריך לעשות ומה בריא, שכן אחת מ"הדולות" שראיין ד"ר דבור העידה שהשתמשה בתערובת שמן זית והדס, קיבלה את התינוק בתערובת זו, וטיפלה בו במשך 4 חודשים תמימים בשמן זית והדס, זה טוב לעצמות שלו היא אומרת, ואכן ניסוי קליני שנערך באוסטריה מצא שהיא צודקת בהחלט, עד היום מתנוססת על הקיר במרכז המבקרים כרזת המאמרעל מריחת התינוקות בשמן זית. התערובת עשירה בויטמין D ומחזקת את העצמות פי 3, הדולה אכן צודקת, התערובת משפרת את מרקם עור התינוק, מי שנמרח לא סובל מיובש וממחלות עור מסויימות.
הגינה של מרכז המבקרים משופעת בצמחי מרפא, דוגמאות לצחים שמשתמשים בהם במוצרי ד"ר דבור, יש כאן יותר מ 50 צמחים, חוץ מזה שהגינה מרהיבה, תאנים ותות, ספסל עץ, מרפסת, ורדים והרבה ירוק.
מאיפה מגיעים הצמחים למוצרי ד"ר דבור? מהפלחים, משדות בדרום וחלקם מיובאים מחו"ל.
השכלתו הרחבה של ד"ר דבור ששימש כרוקח הראשי של צה"ל  משמשת אותו בהכנת המוצרים המיוחדים המתבססים על צמחי מרפא, הוא מרצה לביוכימיה ופרימוקולוגיה, צמחי מרפא ומפתח פורמולציות טבעיות, עכשיו גם ד"ר לרוקחות, הוא הקים את המעבדות של ד"ר דבור שהן אחת מ- 7 החברותהמוכרות כדרמוקוסמטיקה בכל הארץ.
הייצוא העיקרי לחו"ל במיוחד לרוסיה צרפת וקנדה, כאן בארץ השיווק הוא אך ורק במרכזי המבקרים (יש עוד מרכז בחורפייש) , וכמובן באתר אינטרנט ידידותי וזמין , באתר הסבר מפורט על כל מוצר ומוצר, מחירים ליד כל מוצר, יש אפילו ערכות-לשיער, לרגליים,לפנים ולגוף, אפשרגם  להזמין בטלפון 04-9803711 -מזכירה לכם שלרשותכם 35% הנחה עד סוף ספטמבר.
אם אתם חברי מועדון (הרשמה באתר ללא תשלום) אתם זכאים ל 15% הנחה קבועים ממחירי האתר.
מי זה? אני שואלת את שדיה, זהו אביו של ד"ר דבור, כן, יש כאן בהחלט כבוד למסורת.
אני ממשיכה לסקור  בעיניי את התעודות והתמונות שעל הקיר במרכז המבקרים, הנה זו מצה"ל
וזו תעודה מהטכניון 
על השולחן הקטן מונחים שלל מוצרים בסלסלה , הם מיועדים להתנסות והסברים של הלקוחות וקבוצות המבקרים כאן במרכז, הביקור במרכזי המבקרים בבית ג'אן ובחורפייש הם ללא תשלום כמובן.
תוך שאנחנו מדברות, אני ושדיה נכנסת לקוחה  ותיקה של ד"ר דבור בשם ענת מאור, היא מסבירה לי שהיא כבר יותר מ-10 שנים לקוחה נלהבת של מוצרי ד"ר דבור, היא נותנת חיבוק חם לשדיה ומספרת לי בהתלהבות שהיא לא מוותרת על שמן הצפרניים, על קרם הרגליים, על קרם הגוף גם בחורף, חלב הפנים שהיא שולחת לבן שלה בקנדה, לסרום, לחמאת השפתיים שהיא מאסט לאזור שזקוק לפינוק, ותוך כדי מציינת את הסבון הנוזלי המדהים, והסבון המוצק לציפורן, והקונדישינר והקרם נגד קמטים..בקיצור היא אוהבת הכל, אחרי שניסיתי על עצמי מוצר או שניים אני מסכימה איתה!
ענת מלווה בחברה מבוגרת שגם מגיעה לד"ר דבור למוצרים ספציפיים..
בנתיים מגיעה קבוצה חדשה לביקור ומתיישבת בשורות הכסאות שבמרכז הממוזג נוף גלילי מרהיב נשקף מחלונותיו הגדולים של המרכז, וד"ר דבור מדליק את המקרן ואנחנו יושבים לצפות בסרט המחשה והסברים חשובים על כמה מהמוצרים, כי יש המון.
צילמתי חלק מהמוצרים -תכירו 
קרם נגד קמטים
חלב פנים
סבון טבעי
קרם רגליים 
שמן עיסוי ואמבט 
סרום צפרניים- שניסיתי בעצמי , נועד לחיזוק לחות וריכוך של הציפורן, אך בשל תכונתו האנטי פטרייתית -הוא ממש מיטיב עם פטריות בציפורניים על הדרך..
זה כל הסוד של ד"ר זיאד דבור- שילוב בין חדש לישן, שילוב בין מדע למסורת, התוצאות מדברות בעד עצמן.
ד"ר דבור חי בתל אביב שנים רבות וחזר לבית ג'אן, היה חשוב לו לתת הזדמנות עבודה לנשות המקום, במרכז עובדות 7 נשים, כולן נטולות דיפלומה, רובן לא ידעו עברית , כמו שדיה אומר ד"ר דבור, והיום הן יודעות עברית כמו בערך האנגלית שלי מחייך ד"ר דבור.
אפטר שייב- גם מקומם של הגברים לא נפקד
סרום מומלץ לקרקפת- לשימוש אחת לשבוע, מדווחים אצלנו מהשטח..שהוא מצויין!
זוכרים את ה"דולה"?
מישהי  מקבוצת המבקרים שואלת -האם יש מענה לפסוריאזיס בין מוצריו של ד"ר דבור, והיא נענית בחיוב, בוודאי, יש באתר מידע נרחב כולל תמונות של פני ואחרי הטיפול. (יש אפילו ערכת טיפול מדהימה לפסוריאזיס)
אנטי אייג'ינג זה הכי ד"ר דבור- גם בתחם זה נותנים מענה נרחב לגברים ולנשים, ד"ר דבור אומר משהו חשוב שמוטב שכולנו נאמץ, "חיוניות שמחת חיים ואהבה הכי חשובים לבריאות, גם אם נקנה קרם מתחתית האוקיינוס באלפי שקלים זה לא יעזור - עדיין נראה תשעה באב הוא מחייך" לשמוח רבותיי הבנתם את זה? 
כל מוצרי האנטיאייג'ינג וכלל מוצרי ד"ר דבור נטולי SLS ופרבנים, המוצרים  לגברים ולנשים שונים זה מזה שכן יש את עניין ההורמונים, לכל אחד קו מוצרים משלו, לדוגמא אסטרוגן, מצויין לנשים לפני מנופאוזה אבל לא אחרי..מה אחרי? קולגן ודומיו, לא מדובר בהורמונים,גרניום,מליסה, פיטו אקסטרוגן לא הורמונים.
אורכיד- פרח יפייפה נכון? הוא מצויין לטיפול ביובש, ניתן לייצר ממנו מוצרים מצויינים לעור.
זיתים- יש ייצור מזיתים, משתמשים בהם בכל מוצרי האנטיאייג'ינג, ויטמינים,רוזמרין לבנדר..
קרם העיניים מצויין לטיפול בכהות סביב העיניים- הוא מעין קומבינציה בין סרום לקרם עיניים.
יש גם קרם נגד כתמים כהים, סרום לקרקפת שמחזק שורשים ועוצר נשירה ומבוסס על הדס, ד"ר דבור מציין שאך לפני יום יצאה כתבה ב YNET והסרום נבחר כאחד מחמשת המומלצים לטיפול בשיער.
ד"ר דבור מציין את הPRO Z שמיועד לטיפול בפסוריאזיס, יש קיט מיוחד,  המרכיב הסודי צמח מיוחד שמקורו בתרבות האינדיאנית, מגיע ממקסיקו וקוראים לו "וודברצ'ו" , אמרנו מסורת? ד"ר דבור אכן משלב מסורות עתיקות גם של תרבויות רחוקות, מה שחשוב הכל מיוצר כאן .
מה עם מוצרי רגליים?  גם לכך יש מענה, לפטרת הציפרניים, יש אפילו מחקר על כפות רגליים, טיפול בריח לא נעים, גרד פטריות ויובש, מדובר בניסוי ארוך שנעשה בנושא.
במעבדות של ד"ר דבור
אם לא אמרתי..אז גם חליטות תה נהדרות ומועילות לבריאות יש כאן.
פסוריאזיס לפני ואחרי
PROZ92
תערובות צמחים , קחו אחד איתכם החגים בפתח..
בנתיים בגינת הצמחים של ד"ר דבור
זכינו לביקור נפלא, הכנסת אורחים וכמובן שלמדנו המון. מומלץ בחום!
אם אתם כבר באזור תקישו ב-WAZE  בית ג'אן, יש שילוט ברור בכפר שיקח אתכם עד למרכז, תהנו !


אין תגובות:

פרסום תגובה