יום רביעי, 2 בספטמבר 2015

סדרה חדשה ב- YES מהיום! " ג'וני ואבירי הגליל " - MEN AT WORK גרסת הגליל..

אתם הולכים להגיד YES לסדרה החדשה שעולה הערב על מסכי הטלויזיה שלכם -YES דרמה זה הערוץ שלכן/שלכם  מ ה י ו ם! ולמה?
כי מדובר בסדרה אומנם נועזת במקצת שלא תשאיר אתכם אדישים, הליהוק מושלם, עוז זהבי שוב (ובצדק) הגיבור הראשי, האביר הראשי בשבילכם, הלא הוא ג'וני שחוזר לאחר שנים ששהה בחו"ל ישר לבית שבגליל, שם נפתחת הסצינה הראשונה, אביו נפטר  במפתיע זה מכבר ואחותו נותרת לבדה בבית המוזנח ללא מים זורמים או חשמל, גם עסק "בוטיק הדבש" בקריסה..את אחותו  חלי המבריקה יש לאמר מגלמת ג'וי ריגר המוכרת לדור הצעיר, ג'וני הוא האפטרופוס שלה , הוא צריך לטפל בעסק כושל, לדאוג לאחותו ולוודא שהעוזרת הסוציאלית מתרשמת מהטיפול בה..ג'וני מגלה BY THE WAY שבעסק  שהותיר אביו לא מייצרים רק "דבש",  קייס הלא הוא  יוסי סוויד עובד הבוטיק שעושה שעות נוספות ולא בדבש..איתמר (אושרי כהן)  חבר של ג'וני שעסוק בלחפש את עצמו, ושימי הנשוי  (יואב לוי) שנשאב לתפקיד על הדרך, החבורה מתאחדת לקראת מסיבת רווקות ששכר נאה בצידה ומשם מתפתחת עלילה מצחיקה , נועזת, שונה מכל מה שהכרתם, חבורת נערי הליווי עושה חיל בקרב בנות הגליל, אך לג'וני  שלנו שמשיג הכל יש אחת לא מושגת - הודיה  היפה ( מלי לוי ).
הסדרה של דני רוזנברג  הבמאי ויוצר משותף עם  תום שובל , הקדיש את הסדרה לאביו ולא התפשר על שום פרט גם בימים הקשים שעברו עליו- אביו נפטר במהלך העבודה על הסדרה, אך ביקש  מדני שלא להקדים לסיים את הצילומים עבורו, אלא להתמקד בצילומים ולא לוותר על מקצועיות ללא פשרות.
ההפקה שמורה לחברת "יולי אוגוסט" , הפרמיירה אכן נערכה בחום אוגוסט הלוהט -שישי האחרון של אוגוסט ליתר דיוק, התקבצו ובאו בצל קורת ה EST התל אביבי מיטב כוכבי ארצנו, עוז זהבי, אושרי כהן, מלי לוי, דפנה ארמוני, אוולין הגואל , יואב לוי, נלי תגר, חן יאני, ועוד.
בהקרנת הבכורה של הפרק הראשון בסדרה 
יעלו ויבואו לבמה
אז אם נתקלתם בשלט חוצות שמזמין אתכם להתקשר לג'וני -אתם יודעים מה לעשות.. וכן, אתם יכולים לעקוב גם באינסטגרם 
 @jonyveabireyhagalile
@ ג'וני ואבירי הגליל  #YES#
צפייה מהנה!


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

בן&ג'ריס מחדשים -גלידת בצק עוגיות ללא חלב - רגישים ללקטוז? טבעונים? זו לגמרי הגלידה שלכם!

בחברת בן&ג'ריס משיקים את הטעם החמישי בסדרת הגלידות ללא חלב. שזה מהלך סופר מתחשב ברגישים ללקטוז ובטבעונים שגם להם מגיע להנות מגלידת...