יום חמישי, 4 בפברואר 2016

"גאווה דעה קדומה וזומבים" - ממתק אנגלי!

 
הלכנו לראות את "גאווה ודעה קדומה וזומבים" קצת לפני שהוא עולה לאקרנים, הדבר האחרון שהייתי מעלה בדעתי  שאני קהל היעד לסרט זומבים-אבל כמה שנהניתי. גם בן ה17 שלי אמר טואובבב מה שאומר שגם בני הנוער הולכים להנות מהסרט.
הסרט הוא שילוב של  ז'אנרים רומנטי אימה ופעולה- בסוף יוצא ממתק אנגלי משובח.
הסרט מבוסס על רב המכר של ג'ין אוסטין ועל ספרו הפארודי של גרהם סמית, הצופים נלקחים אל אנגליה של המאה ה-18 , הנשפים השמלות הגינונים והנימוסים וגם אל הזומבים שהם חלק בלתי נפרד מהסרט אך לרומנטיקה יש כאן  מקום של כבוד.
וירוס תוקף את אנגליה ואנשים הופכים לצמאי דם "זומבים" 
למשפחת בנט מהמעמד הלא גבוה יש 5 בנות שהתמחו באומניות הלחימה בסין , (ביפן מתמחות בנות המעמעד הגבוה..) אביהן נוטה למות, ואימן חסרת הטקט מיס בנט מנסה להשיאן בכל כוחה לגברים עשירים בעלי עוצמה.
ג'ין היפייפיה זוכה לחיזוריו של מר בינגלי  השרמנטי לשמחתה של האם, למר בינגלי יש בן דוד  מצודד לא פחות ובעל הון אך גם שחצן שמתגלה לבסוף כגבר רומנטי ומלא קסם הלא מר דארסי, אליזבט בנט היא הדעתנית שבבנות בנט, למרות שזה נראה בלתי אפשרי מר דארסי מתאהב באליזבט והיא בו כמובן לא לפני שיעברו כברת דרך, ילחמו בזומבים,  אליזבט תדחה מחזרים אחרים, דארסי יתוודה על אהבתו, ומר וויקאהם יחולל המון בעיות, הכומר המלוקק בן הדוד של בנות בנט מכריז על אהבתו לאליזבט ונדחה על ידה, כמו גם מר וויקאהם שמסתיר סוד אפל  מתחת לחזותו השרמנטית.
הוסיפו לכך את גברת  ליידי קתרין דה ברג המהוללת (לנה הידי) שתומת העין ששמה הולך לפניה בחיסול "זומבים" ואת רצונה שמר דארסי יתחתן עם בתה המוגבלת מה שהופך אותה לאוייבת של אליזבט בנט  שאותה מגלמת לילי ג'יימס הנפלאה בכשרון גדול, את מר דארסי המבוקש בקרב הבנות מגלם סם ריילי , מר וויקאהם המושחת אחיו המאומץ של דארסי הלא הוא ג'ק יוסטון 
אין בסרט רגע דל, נרשמות התקלויות זומבים מפחידות, נשפי ריקודים מפוארים, אקשן ושני סיפורי אהבה כמו...בסרטים
צפיתם כבר בטריילר
הבנות למשפחת בנט מתכוננות לנשף
אליזבט בנט מימין וג'ין בנט מתכוננות לנשף 
התקלות עם זומבים- נרשמת לאורך כל הסרט..

מר בינגלי ומר דארסי - אצילות מהמאה ה -18..
האחיות לבית בנט 
שדה הקרב מתגלה  כבית קברות לא מסומן של זומבים - מפחיד!!! עד לשם מגיעה אליזבט בנט כדי לאתר את אהובה מר דארסי.
סוף טוב הכל טוב
טוב לא בדיוק...
108 דקות 
הפצה סרטי יונייטד קינג
מה אני אומרת? שווה צפייה ועוד איך שווה.

אין תגובות:

פרסום תגובה

כנאפה אישית על הדרך בממתקי לימאס על כביש 85 - העצירה הכי מתוקה בצפון

כנאפה  אישית מתוקה וטעימה  בטירוף?  תרשמו לכם עצירה מתוקה מתוקה בשולי כביש 85 בכניסה למג'ד אל כרום, ממתקי לימאס של דאוד אבו דאוד בין ...