יום רביעי, 22 בפברואר 2017

האצ'ימלס -Hatchimals הצעצוע החדש שסוחף את ארה"ב ואנגליה מגיע עכשיו לישראל!!


האצ'ימלס ((Hatchimals הצעצוע החדש שסוחף את ארה"ב ואנגליה מגיע עכשיו לישראל!!

תמונה:

התמונה של ‏‎Hatchimals‎‏.

האצ'ימלס
הינו צעצוע חדש שסוחף בימים אלה את ארה"ב ואנגליה, ילדים ומבוגרים כאחד. הטירוף הזה מגיע עכשיו גם לישראל, והוא ישווק בחנויות סטימצקי בבלעדיות החל ממחצית חודש פברואר 2017 .
לאחר ההשקה האצ'ימלס ישווק במחיר של 399.90 ₪ ולחברי מועדון סטימצקי ב- 349.90 ₪ .
התמונה של ‏‎Hatchimals‎‏.

מדובר בצעצוע  קסום, מלא במסתורין והתרגשות המגיע בתוך ביצי פלסטיק שבתוכן נמצאות בובות האצ'ימלס שונות, הן למעשה חיות רובוטיות מתוקות ופרוותיות. בזמן שהאצ'ימלס נמצאות בתוך הביצה, הן משמיעות קולות חמודים, ניתן אף לשמוע את הנשימות שלהן, להקיש על הביצה, ולשמוע חזרה את הנקישה של האצ'ימלס מתוך הביצה.  המיוחד בצעצוע הזה הוא היצורים המתוקים הללו בוקעים באמת מהביצה והטיפול בהם הוא ממש כמו באפרוח אמיתי.                              
תמונה:   

איך גורמים להאצ'ימלס לבקוע מהביצה?
בקיעת האצ'ימלס נעשית בדומה לבקיעת ביצה אמיתית, באמצעות מגע למשך זמן של
בין 10 ל- 40 דקות. עפ"י ההוראות צריך רק לשפשף, לגעת, ולהקיש על ביצה, וברגע שהיא תהיה מוכנה היצור שבפנים יחל לנקר את דרכו החוצה. בשלב זה, אפשר להתחיל לקלף את חלקי הביצה ולסייע לו לצאת. האצ'ימלס ייבקע רק פעם אחת, ולאחר מכן הוא ירצה ללכת, לדבר ולשחק.
לאחר בקיעתו האצ'ימלס יהיה זקוק לטיפול, צריך לשים לב במיוחד לצבע העיניים שלו, לכל צבע יש משמעות שונה הדורשת פעולה מסוימת המבטיחה שהאצ'ימלס יהיה בריא ומאושר.  למשל אם הבובה בעלת עיניים סגולות, זה אומר שהיא רעבה וזקוקה שיאכילו אותה, צבע אדום- מראה על כך שהבובה כועסת, כתום- זקוקה לגיהוק, לבן- רוצה לישון, ירוק- חולה, כחול כהה- מפחדת וכו'.
התמונה של ‏קניון לב העיר - קריית גת‏.

אייל גרינברג, מנכ"ל סטימצקי:
"אנו שמחים שנבחרנו להיות הראשונים לשווק את האצ'ימלס, בישראל ולהביא לצרכן הישראלי את הבשורה המהפכנית בקטגוריית הצעצועים. מדובר בצעצוע חדש ופורץ דרך שהצליח לסחוף רבים בארה"ב ובאנגליה אף שהוא חדש בשוק. מעתה יוכלו גם לקוחותינו ליהנות אף הם מצעצוע חוויתי ומדהים במיוחד.  רשת סטימצקי מציעה  כיום תמהיל מוצרי תרבות מגוון ואיכותי המאפשר לה להעניק לציבור לקוחותיה לא רק ספרים אלא גם מוצרי פנאי והעשרה הכוללים  צעצועים חינוכיים, משחקים קופסא, ועוד התמונה של ‏‎Hatchimals‎‏.

לינק לסרטון הדגמה של הפעלת הבובה:


ניתן להשיג בחנויות סטימצקי בלבד!!

תגובה 1:

כנאפה אישית על הדרך בממתקי לימאס על כביש 85 - העצירה הכי מתוקה בצפון

כנאפה  אישית מתוקה וטעימה  בטירוף?  תרשמו לכם עצירה מתוקה מתוקה בשולי כביש 85 בכניסה למג'ד אל כרום, ממתקי לימאס של דאוד אבו דאוד בין ...